Mājokļa iekārtojums

Mājokļa iekārtojums - jautājumi un diskusijas

Cik ilgi iekārtojāt? (27)
Cik ilgi iekārtojāt savu pašreizējo mitekli un vai izmantojāt mūsdienīgus ienākumu avotus, nevis rekur janka teica ka tur laba šepte var labu naudu nopelnīt?
Nabagu domāšana. Lai sevi attaisnotu, ka bez atļaujas kaut ko paņem. Jā, ja ar saimnieku sarunā, tad tā tiešām nav zagšana. Bet, ja pats izdomā, ka, re, tak saimniekam tāpat nevajadzēs, tad ir. Un nav ko te stāstīt par hrenovajiem saimniekiem :) Es, tāpat kā AivarsN, pati sev dārzniece un galdniece. Šodien pat pabeidzu gatavot jauku kastīti āboliem. Nekas nav fenderēts, atlikumi no kurināšanai sagādātajiem nomaļiem :D No zagļa zagts,taču nav zagts,bet tikai nenozīmīga šķiru izlīdzināšana.😃
Ja nopietni,tad miteklis patiešām nekad nebūs gatavs. Vienmēr var kaut ko labot,pamainīt,uzlabot utt. Man labāk patīk visu izdomāt un izgatavot pašam. Esmu pats sev daiļdārznieks un galdnieks. Tēriņi minimāli un nav ko vainot,ja kas ne tā.
Spogulīt, tikai to sauc par zagšanu nevis atnešanu, vai ne? No darba dazhreiz var atnest ljoti labas mantas un materiaalus. It sevishkji, ja naudiigs klients taisa maajoklim faceliftingu. ··· Mājokļa iekārtojums: Cik ilgi iekārtojāt? lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Kas tieši rada mājīguma sajūtu jūsu mājoklī? (24)
Vai tas ir tikai mājokļa iekārtojums? Varbūt tie ir mājdzīvnieki, vai mīļotais cilvēks.. Vārdu sakot, vai tās jums ir tikai lietas, jeb tomēr kas vairāk?
majas smarzha, garšigs ediens, kamiins, visadi nieki un sajutas. jo mazāk lietu, jo labāk un brīvāka sajūta Mans mājoklis atbilst ne gluži visām manām prasībām; man pietrūkst lieli, uz dienvidiem vērsti logi ar tik platām palodzēm, lai uz tām varētu gulēt ne tikai kaķis, bet es pati arī. Pārējo varu nodrošināt, un tas ir:
ļoti gaišs, neuzbāzīgu toņu telpu krāsojums vai tapsējums,
pienācīga apgaismojuma iespējas tumšajā laikā,
dzīvā uguns- kamīns, krāsnis, plīts (kas gan neizslēdz arī elektrisko cepeškrāsni un plīti), dīvānu, gultu, atpūtas krēslu augstums ne zemāks par 45 cm no grīdas,
patīkamu noskaņu gleznas,
vismaz viens murrājošs kaķis,
dzīvie augi- vislabāk kaut kas stīgojošs vai kupli ziedošs,
nekādu ļembastu un traucējošu trokšņu, drīkst būt klusināta mūzika bez visādiem bumsī,
dārzs, pagrabs un pašgatavots ēdiens,
un lai es vēl ilgi varu tādos apstākļos murrāties ar savu cienīto pie sāniem.
Pirmkārt jau lai pati telpa ir silta, gaiša un ar visām komunikācijām - ūdensapgādi, kanalizāciju, siltumapgādi, elektroapgādi, dīvāniņu tv arī murrājošs mincis ir svarīgs. Un lai nebūtu strīdu, kašķu. mans suns un manas lietas ··· Mājokļa iekārtojums: Kas tieši rada mājīguma sajūtu... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu