Kamīns

Kamīns - jautājumi un diskusijas

Cik ilgi tur siltumu mazās Jotul kamīnkrāsniņas? (20)
Tā kā man dzīvoklī (30 m2) ir sabrukusi krāsns, ir doma uzlikt mazo kamīnkrāsniņu, bet mani draudzenes baida, ka viņas ātri atdziest un tas nav nopietni. Vai tiešām ziemas vakarā iekurinot, no rīta istabā ir ...
Noteikti, ka lētāk, nekā ar elektrību. Paziņas divstāvu dzīvokļa otro stāvu - trīs nelielas istabas - apkurināja ar jotul tipa krāsniņu vairākus gadus, kamēr neuztaisīja centrālapkuri. Bija apmierināti. Galvenais - pareizā jauda un izolētais metāla skurstenis. ....man ir jotul kamīnkrāsns jau 15 gadus un esmu ļoti apmierināts,jo kas var būt vislabāk vakariņojot pie kamīna,apmēram piecpasmit minūtēs 60m2 halle ir patīkami silta.Protams vajadzīga ļoti sausa kamīnmalka....bērzs,melnalksnis vai osis. Ir labi! Man ir Jotul kamīns jau 15 gadus. Pirmos četrus gadus ap 100m2 apkurināju tikai ar to....Nu vienīgi kas jāatzīmē, ir jāpiešaujas ar kurināšanu.Lietoju skaidu briketes un uz nakti piemetu kūdras briketes. Ja 10 vakarā uzpildu kamīnu, tad no rīta 7 vēl ir reālas ogles kur var pievienot kurināmo un viss notiek. Skurstenis gan ir oderēts. Par cik esmu ārpus pilsētas, kaimiņiem gandrīz visiem pa Jotul krāsniņai. Visi apmierināti. der ari parasts skurstenis ja pirmo malkas porciju izkurina ar labu vilkmi lai skurstenis iesilst. peec tam vari kurinaat kaa veelies. malkai jaabuut sausai. mees ar mazo jotulu apsildijaam 100m2 dziivokli, tikai naacaas izzaageet gaisa luukas pie griestiem uz visaam telpaam.. Man jau šķiet, ka tomēr krietni ātrāk atdziest par mūrētu krāsni. Viena paziņa šovasar tieši Jotul vietā uzmūrēja. Tagad siltums turoties krietni ilgāk un nav arī pastāvīgi jākurina - mazāk malkas un rūpju... ··· Kamīns: Cik ilgi tur siltumu mazās ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kamīna ķieģeļu tīrīšana (8)
Ar ko tīrīt tumšos kamīna ķieģeļus? Pēc remonta klāti ar krītaini baltu kārtiņu, kuru ne ar kādiem parastiem tīrīšanas līdzekļiem (arī ar t.s. „soļarku” ne) notīrīties „neļaujas”. Nolakot? Nokrāsot? Tencinu ...
Cetniecibas materiaalu veikala ir fliizzu tiritaaji der ari kaminam nonnem kallkki un betona traipus. Ar vieglu saalsskaabes shkjiidumu var meegjinaat. Mees taa pliiti kaadreiz tiiriijaam. Koncentrēta sērskābe notīrīs kamīnu no ķieģeļiem ar mūža garantiju! :)
Ja nopietni, tad ar skābi - etiķūdens, citronskābe. Nu tādā koncentrācijā, lai rokas nesaēd. Kaļķis izreaģēs un tad varēs viņu nomazgāt.
Bez ķīmijas ar NORVEX firmas universālajām lupatiņām, ērti, viegli un lēti. ir tas nonjeemeejs nopeerkams bet neko daudz neliidz..man kamiinmeistars teica ka ir kaukaads verkjis ar ko tos kjiegjeljus nosliipee un tad ir smuki, bet neesu veel meegjinaajis.. ··· Kamīns: Kamīna ķieģeļu tīrīšana lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Gāzes kamīns (1)
Gāzes kamīns ....par un pret un vai vispār mazās telpās ieteicams???
skābeklis sadeg pirms telpa ir uzsilusi... ··· Kamīns: Gāzes kamīns lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kamīna durvju stikla tīrīšana (9)
Vai kāds var ieteikt efektīgu kamīna durvju stikla tīrīšanas līdzekli vai paņēmienu? Jau iepriekš pateicos.
Nav nekā labāka par veco labo"Skaidru" Pelni! Es tre vienreiz meginaju savus nokvepusos katlinus ar pusamo Fairy notirit. Secinajums: kur tas fairy ta pa riktigam trapija, melnumi bija nost gan:) Pelni no kurtuves uz mitras švammītes - un stikls tīrs. :) Drogās- HG speciālais kamīnu un krāsniņu stiklu tīrītājs ar lupatiņu,salveti momentāli tīrās,nav nekas jāberž.. ··· Kamīns: Kamīna durvju stikla ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu