Kamīnkrāsns

Kamīnkrāsns - jautājumi un diskusijas

man tāda ir virtuvē,bet pievienots siltummūrim,tad ir ok Kur atrodas esošā krāsniņa ? Cik tālu no otras istabas ? Kur ir ievads skurstenī ? Kāds tas ir ? Krāsniņas līmenī skurstenī uzreiz vai no krāsniņas metāla caurule uz augšu kādu gabalu ( cik garš tas gabals ) un tuvāk griestiem skurstenī ? Tad būs skaidrāks , ko var darīt . Citādi jautājums nekāds . Jautātājs onanīms, tādēļ tuvāk paskaidrot nevarēs. Būs vien jāmin. ieliec feenu durviis. Es taa...dzeseeju 2 istabas ar vienu kondiciooniere.....tiessi ssobriid.Klusuma noluukos :) Tev jau 1x te skaidroja. Tas ir bleķis, kurš kad to silda/kurina/ uzkarst un kad nē, pēc 5 minūtēm atdziest.Pat centrālapkures katli neuztur siltumu visu laiku. "Buržuikas" ir derīgas tikai aukstam laikam kā papildinājums centrālapkurei, vai vēsākiem vasaras vakariem. Kamīni, smukumam, romantikai. Citādi štrunti pēdējie. ··· Kamīnkrāsns: Kā apsildīt divas telpas ar... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Cik ilgi tur siltumu mazās Jotul kamīnkrāsniņas? (20)
Tā kā man dzīvoklī (30 m2) ir sabrukusi krāsns, ir doma uzlikt mazo kamīnkrāsniņu, bet mani draudzenes baida, ka viņas ātri atdziest un tas nav nopietni. Vai tiešām ziemas vakarā iekurinot, no rīta istabā ir aukstums? Varbūt turpināt...
Laukos Jotul kamīns apsilda 82 m2, pat -30 grādos! Tikai malka pašai jānes un pelni jāgrābj :)
Katram savs.
Noteikti, ka lētāk, nekā ar elektrību. Paziņas divstāvu dzīvokļa otro stāvu - trīs nelielas istabas - apkurināja ar jotul tipa krāsniņu vairākus gadus, kamēr neuztaisīja centrālapkuri. Bija apmierināti. Galvenais - pareizā jauda un izolētais metāla skurstenis. Ir labi! Man ir Jotul kamīns jau 15 gadus. Pirmos četrus gadus ap 100m2 apkurināju tikai ar to....Nu vienīgi kas jāatzīmē, ir jāpiešaujas ar kurināšanu.Lietoju skaidu briketes un uz nakti piemetu kūdras briketes. Ja 10 vakarā uzpildu kamīnu, tad no rīta 7 vēl ir reālas ogles kur var pievienot kurināmo un viss notiek. Skurstenis gan ir oderēts. Par cik esmu ārpus pilsētas, kaimiņiem gandrīz visiem pa Jotul krāsniņai. Visi apmierināti. Krāsniņa normāla , bet prasa arī ieguldījumus skursteņa pārbūvē. Vēsas dūmgāzes noved pie darvas izsvīdumiem uz skursteņa sienas apkurināmās telpās un to pašu bēniņos un virs jumta, kur ar sala un nokrišniem palīdzību skurtenis paātrināti sadrūp. Tad,kad pieshaujas pie kurinaashanas(jo taa ir pavisam cita opera,saliidzinot ar parasto kraasni),kuras un arii silda 4-6 stndas,kad pilnu piekraamee.Man mazaa dziivokliitii tad bija "tashkenta":))Paareejais atkariigs no taa cik ilgi dziivoklis tur to siltumu.Veel pluss,ka silts paliek uzreiz peec iekurshanas. ··· Kamīnkrāsns: Cik ilgi tur siltumu mazās... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu