Kaitēkļi

Kaitēkļi - jautājumi un diskusijas

Līdzekļi pret mušām? (16)
Kā atbaidīt mušas, kuras lien pa logu iekšā, ja nav iespējas ielikt sietu, bet elpot gribās? Vai ir kādi iedarbīgi tautas līdzekļi?
nekā labāka par mušpapīru neesmu dzīvē redzējusi. Pletne un mušpapīrs :) Laikam jāpiekrīt... mušu pletne vai mušpapīrs :) Vismaz aktīvi pavadīsi laiku :D Visiedarbīgākā ir avīze vai dvielis. Jāskrien, kamēr muša vai nu izdzīta pa logu vai nobendēta. Baltkrievijā vai Ukrainā, a varbūt abās valstīs logu ailes zilas krāsojot, lai mušas iekšā nelido. Kas zin - taisnība vai mīts... ··· Kaitēkļi: Līdzekļi pret mušām? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Ar pamatīgu indēšanu, un tas jādara regulāri, jo tie aerosoli oliņām bijuši nebijuši, apindē tikai blaktis, bet vēlāk var izšķilties jaunas. Bērnībā pieredzēju to sērgu. Tikām vaļā vairākas reizes izpūšot visu mājokli pamatīgi, visas šķirbas un visas grāmatas (patīk šīm grāmatu muguriņas) ar dihlofosu, paši tikmēr izvācāmies. Tagad it kā ne tik kaitīgi tie aerosoli, nezinu, bet tik un tā indēt noteikti vajag vairākreiz. Es kādreiz nopirku dzīvokli ar blaktīm.
Katru reizi izejot no mājas sapūtu visās šķirbās, aiztaisīju visus logus.Atnācu izvēdināju un ejot prom atkal tāpat reizes 5.
Bet man bija vieglāk, jo manās mēbelēs jau viņu nebija, bija zem tapetēm un sienu šķirbās.
Tad taisīju remontu, rāvu vecās tapetes nost, līmēju jaunas un blakšu vairs nebija.
Draudzenei bija iemetušies šie mazie kaimiņi! Kad atrada viņu mājiņu (gultā), tad izsvieda gultu ārā! man sen atpakall bija viens ccoms, ar koka maaju, un blaktiim. Svessiem vinnas tikai koda, saveejos neaiztika. Es kad braucu ciemos, guleeju autinnaa, seetaa. Vinnss ciiniijaas 5 gadus ar taam blaktiim - beztolks , liidz paardeva to maaju Ventspilii. ··· Kaitēkļi: Kā tikt vaļā no blaktīm? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu