Jumta remonts

Jumta remonts - jautājumi un diskusijas

Vai ir iespēja nomainīt lāsenes? (16)
Meistari uzlika bituma šindeli... vis bij ok... taču vēlāk pamaniju,ka ūdens tek garām notekām un nonāk uz koka. Sakumā domaju vainīgas notekas.. papētot ieraudzīju, ka lasene kurai esot jatkapjas no jumta malas lidz notekai ir pieklauta...
Apm. šādi - zem tās ´´lāsenes´´ pabāz bleķa leņķi varbuut iemet bildi te...tai konstrukcijai ? Nedomaaju, ka jumtu jaaarda nost.
Lai labo tie, kas apalami uzlika, a?
jālabo meistariem Ja tek uz koka tad pabāž bleķi, ja pāri renei nozāģē šindeli visu var salabot ,,tik cik tas maksas un tas ir cakarigi ,,jaredz uz vietas un tad izdoma labako risinajumu .... ··· Jumta remonts: Vai ir iespēja nomainīt lāsenes? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kā izlabot kļūdu, kas pieļauta liekot jumtu? (19)
Mājai šovasar uzlikts Ranilla jumts, un vietās, kur satiekas vertikālā daļa ar slīpo jumta daļu meistari nav likuši skārdu apakšā un augšā, bet tikai augšā, rezultātā pa viļņiem tiek putināts sniegs bēniņos. Meistari saka, ka nav jāņem...
Te jau izklausās pēc super gudriem haltūristiem...,zem metāla jumta būtu obligāti jābūt kondensāta plēvei(pie pareizi ieklātas nekas netek un neputinās),un galvenokārt augšējais bleķis īstenībā jau kalpo vairāk skaistumam...,ja nav apakšējā sateka ielikta...,nu nezinu...tos meistarus aiz............,piedodiet,bet īsti variantu nav,tāda pielāpīšana visam atlikušajam mūžam sanāk... Tur vajadzēja būt apakšā speciālai gumijai.
Ja nav - vari pameklēt DEPO speciālu silikonu jumtiem un smērēt ciet ar to. Bet būs daudz jātērē un rezultās var arī nebūt cerētais.
Tādiem darbiem jābūt garantijai,tāpēc pašam par to nebūtu jālauza galva bet jāņem meistari aiz ķekara lai izlabo. Saprotu, ka pārāk augsts vilnis un liela platība, bet citu variantu nav. Var jau mēģināt paskrūvēt vaļā malējās skrūves un pabāzt to gumiju apakšā. Vai tikai tas putupolistirols neizjuks saules gaismā ? ··· Jumta remonts: Kā izlabot kļūdu, kas pieļauta... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu