Jotul

Jotul - jautājumi un diskusijas

Kā Jotul tipa krasniņu pareizi ielaist skurstenī? (22)
Ka pareizi ielaist viņu skursteni. Doma vienkarsi palaist skursteni, bet te teica ka vajagot skursteni papildus trubu jo skurstens lai neizdeg....Uzrakstiet lai mans virs zina ko un ka darit.
Ne jau lai neizdeg,bet gan lai neaizaug ar darvu un sodrējiem,dēļ pārāk zemās temperatūras skurstenī. Cik cilvēku jau neatgriezeniski sabojājuši skursteņus,gribēdami ietaupīt uz kurināmo. Jotul krasninjas pec butibas ir ilgidegsanas krasninjas lidz arto protams var kautkada veida skurstenja eikspusi liesmas saskares momentu izoderet ar karstumizturigu materialu,bet lielaka uzmaniba japievers lai malka butu SAUSA.,ja ne veidosies pikis kas suksies kiegeli bus smaka un no arpuses saks pat pilet pikis ...pieredzets? Malkai, jebkurai, sadegot pilnība, pāri ideālā gadījumā paliek CO2 un H20. Ja dūmi nebūs pietiekami karsti, ūdens tvaiki kondensēsies uz skursteņa sienām. Vai nu jākurina ar gandrīz pilnībā atvērtu šīberi(tad viss siltums aizies skurstenī), vai skursteņa iekšpuse jāizolē, t.i. - ieliek papildus metāla vai keramikas cauruli ar siltumizolāciju tai apkārt. Tad dūmi nepagūs atdzist, arī malkai lēni degot, un ūdens tvaiki vairs nekondēsies skurstenī, bet jau ārpus tā. Neatgriezeniski tāpēc,ka darva izsūcas cauri skurstenim un tas notek no ārpuses ar melnu smirdīgu masu. Piedevām tādos gadījumos bieži notiek skursteņa aizdegšanās no iekšpuses un tad atliek tikai lūgt Dievu,lai nenodeg māja. Kā jau te rakstīja,varbūt tomēr lētāk sanāk kurināt pa vecam ar krāsni,plīti,centrālo,vai kas nu tur bijis,kā pārtaisīt skursteni,lai varētu kurināt to brīnumkrāsniņu. Protams, ka trubu vajag. Kāpēc, te jau paskaidroja.
Krāsni ne katrā telpā var ielikt, krāsnij vajag betona pamatu, ari krāsns cena attiecībā pret tādu jotuliņu ir 10:1.
··· Jotul: Kā Jotul tipa krasniņu ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kur dabūt jaunu jotul krāsns oderi (2)
jotul 602N deformēts iekšējais oderējums.
jotul veikalā "latgalītē" ··· Jotul: Kur dabūt jaunu jotul krāsns ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Sodrēju smaka no krāsns to nekurinot (3)
Jotul krāsniņu nekurinām, bet nāk sodrēju smaka istabā, kāpēc tā varētu būt un ko tur var darīt?
Pieveers uzmaniibu vai shii paraadiba ir iipashi izteita briizhos, kad straadaa virtuves vai sanmezgla (vai abas) nosuuces. Ja logi un durvis ir gana bliivi aiztaisiiti, tad caur krasni rauj iekshaa gaisu, pat oie aizveerta shiibera. Risinaajums - organizeet gaisa piepluudi telpai. ...mitrums- kondensāts...nedažuvusi malciņa... šīberi vaļā, durtiņas nedaudz pavērtas, iztīri pelnus, ieliec sausu malku, lai ātrāk uzsūc mitrumu un varbūt jāpadomā par jumtiņu skurstenim. ··· Jotul: Sodrēju smaka no krāsns to ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Jotula tipa krāsniņai saplīsa durtiņas stikls (11)
Kāpēc?! Un ko lai tagad dara? Var kaut kur mainīt vai līmēt? P.S. Krāsniņa jau vairākus gadus un viss bija O.K.
teiksim-deglava 50 uzzvanu- jeb čaka 133 -riga! izgrieziis to stiklu! A nomainiit -tas vispaar ir spicka!:))pie reizes apskati-vai izoleejošais striķis ar nav jaapaarliimee:)) ..un garantijas remontam paredzeetais laiks,protams, ka ir tutuuuuuu ... :)
njem durtinjas azotee un tipini pie paarstaavjiem, lai shamie tev dod price list, cik jaunas duravas maksaas.. :)
"Jotul", salons, 67420904, Vienības gatve 20, Rīga. Ja vajag ārpus Rīgas, ievadi googlē jotul un meklē rezultātos remonts. Dabūsi veselu sarakstu, šis kantoris ir viens no saraksta.
nezinu kaa kraasninjaam, bet kamiina kurtuvei jaatskruuvee 4 skruuves un stikls aaraa, neizklausaas paaraak sarezgjiiti. peec tam jau ar izmeeriem var doties pie stikliniekiem, lai iedod liidzveertiigu ruudiitaa stikla gabalu un buus daudz aatraak un leetaak, nekaa mekleejot origjinaalos jotul stiklus... ieliec čuguna plaksni. ··· Jotul: Jotula tipa krāsniņai ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu