Grīdas kopšana

grīdas kopšana foto attēls

Grīdas kopšana - jautājumi un diskusijas

Melnas flīžu grīdas kopšana (3)
Kā kopt melnas flīžu grīdas, ar ko mazgāt?
Man darbā ir melnas flīžu grīdas. Vienkārši mazgā,ūdenim pielejot klāt mazgājamo līdzekli.Un nekādus netīrumus nevar redzēt. Nezinu, kādu līdzekli tieši mana majkalpotāja lieto, bet tumšo flīžu grīdu mazgā ar zilu grīdas mazgājamo sūkli, kas pēc struktūras atgādina trauku lupatiņas. Nogulsnes neredzu. Lai spīdētu, tīrīšanas līdzekļos pievienoja, skābeņskābi, tas noņem cieta ūdens atstātās pēdas. ··· Grīdas kopšana: Melnas flīžu grīdas kopšana lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kā pēc remonta nomazgāt kaļķainas grīdas? (11)
Ka nomazgāt kaļķa un krīta nogulsnes?
ar galda etiķi pie ūdens. Ūdens.ziepes un švabra...! :) Ha-hā, apsveicu ar iestāšanos sliņķu klubā (kas nevīžoja nosegt grīdas, kā arī visu pārējo vajadzīgo remonta procesā). Tagad būs būt ūberčakliem.

Mazgāt 100un1 reizi vai piemērot kādu ķīmiju (var pat uz visādiem calgon´iem aizdomāties, vismaz pamēģināt kādā stūrītī).
Katram, kas mācījies skolā, vajadzētu zināt, kā kaļķis un krīts reaģē ar skābi, un ka šādus traipus visvienkāršāk tīrīt ar etiķūdeni... ūdens citronskābi vai etiķi ( tā lai jūtami skābs), tas neitralizē sārmu kas ir kaļķis pēc savas būtības ··· Grīdas kopšana: Kā pēc remonta nomazgāt... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Lamināta grīdas kopšana (6)
Kā pareizi ir jākopj lamināta grīda, var mazgāt?
jaa, bet tikai ar zobu birstiti un specialu tiramo lidzekli...DDD

bet ja nopietni - var mazgat..
bet vai veikala, kur to iegadajies, nebij kam uzprasit???
var mazgaat ar speciaalajiem shkjiidumiem, ko pievieno uudenim. bez tam laminaatc peec taa ieklaashanas ir jaanovasko arii ar speciaalu, laminaatam paredzeetu vasku, ko atkaarto ik peec noteikta laika (sekojot instrukcijaam) :) laminaatu tiira ar speciaaliem tiiraamajiem un taa ar pliku uudeni bez speciem....nea...taa nu gan nevar....vai nu ar biku mitru lupatu shad tad... Laminaatam taadas iistas receptes naf,pats esmu vaskojis uz tiiriiijis ar kjiimiju,tacu secinaaju ,ka vislabaakais tomeer ir ar uddeni-pussmitru lupatu gadus nu jau 5-us tīru tikkai ar mitru lupatu (bez ķimijām) ··· Grīdas kopšana: Lamināta grīdas kopšana lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu