Granulu kamīns

Granulu kamīns - jautājumi un diskusijas

Kāda ir Jūsu pieredze ar granulu kamīniem dzīvoklī? (21)
Dzīvoklis ir auksts pirms uzsāk centālo apkuri un kad pavasarī atslēdz. Ir vieta krāsnij,kamīnam vai jotul krāsniņai.Dzīvoklis 70 m2
Kādēļ netiek pieminēts populārākais variants? Izmakšķerēt no pagraba eļļas radiatoru, un ieslēgt uz tām pāris dienām. Priekš dažu grādu piesildīšanas pietiek ar minimālu režīmu, un rēķinā par elektrību pat īsti neparādās krasas izmaiņas.

Kamīns - nu tas ir cits stāsts, tur piesildīšanas funkcija ir otršķirīga. Tāpat pieminētais kondicionieris, kurš lieti noderēs arī vasarā. Bet taisīt alternatīvu apkures sistēmu, tas jau izklausās kā gatavošanās karam vai zombiju apokalipsei.
Dzīvoklī ērtāk gaiss/gaiss siltumsūkni, tas pats kondicionieris, tikai jāpaskatās, lai uz apkuri koeficients labs. Var izmantot apkurei pavasarī/rudenī un dzesēšanai, ja karsta vasara. Siltuma izmaksas aptuveni kā granulām, toties nevajag maisus stiept. Lai kaut ko dedzinātu vajag dūmeni, ja tāds dzīvoklī ir tad maza jotulene tur visu piesildīs viens divi. Jotul un ar stikla durtinjam..atra unlaba siltumatdeve. Letaks bet ari vienkarss eksplotacija,redzet ugunsliesmu speli vien ir veerts! Vienmēr visos laikos ir gudri atstāt alternatīvo apkuri,tāpat kā - dzīvoklī ir elektrība,bet katrā mājā jābūt baterijām,svecēm un sērkociņiem. Tā spēle beidzās pārāk ātri, un vispār krāsns uzdevums nav demonstrēt trikus, bet apsildīt istabu un ja var, tad arī uzsildīt ūdeni:) ··· Granulu kamīns: Kāda ir Jūsu pieredze ar... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Pieredze ar granulu kamīnu. (5)
Ir trīsistabu dzīvoklis, kas tiek apkurināts ar 2 krāsnīm. Gribu apkuri mazliet "automatizēt", jo strādāju un mājās esmu tikai vakaros, attiecīgi sanāk atgriezties aukstā un nemīlīgā dzīvoklī+ kamēr krāsns iesilst un atdod siltumu, pašai...
Nav īsti saprotams, cik liela tvertne, un cik ātri tukšojas.. Vispār dīvains verķis. Nav man taada - ielaadeeju instrukciju - ljoti interesanta mantinja! Domaaju - tieshi tas, kas tev vajadziigs. Tikai - kaadas garantijas dod tirgotaajs? Vai nodroshina peecpaardoshanas servisu, jo iekaarta sameeraa speeciigi elektronizeeta, ar programmeejamu darbiibu - shis tas var nojukt. Tiiuriishana sarezhgjiitaaka kaa kraasnij, bet nekas iipashs. Interesanti - kaada cena? Par bunkura tilpumu - domaaju, ka diennaktij pietiekoshi liels - tipa - no riita ieber un viss. Vēl ir variants - lokalizēta centrālā apkure ar šķidro siltummaini un siltuma akumulatoru (lielu bačoku ar ūdeni, pa piemēru - 1 kubs +/-). Siltums no lēnajām cietā kurināmā krāsnīm. Kaut kā tā...Tik izdevumi...radiatori, trubas, sūknis, bačoks, pati krāsns, automātika, darbs... :)- Vai tik lētāk (daudzu gadu ilgumā!) nebūs grozošais 2KW siltumventilators+pagarinātājs-kontakts ar ieslēgšanās taimeri- uzliec katru dienu stundu pirms atnākšanas, lai ieslēdzas, un pusstundu pēc kamīna iekuršanas izslēdz;) Neesmu spec, bet man liekas dīvaini 3-istabu dzīvokli apkurināt ar granulu katlu, tas vairāk iederās privātmājai. ··· Granulu kamīns: Pieredze ar granulu kamīnu. lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu