Granulu apkures katli

Granulu apkures katli - jautājumi un diskusijas

Kepo ac25 granulu katls. (4)
Vai Kepo ac25 granulu katls spēj apkurināt 270m2? Nākamo modeli (ac35) nedabūju telpā. Kāds Biodom27 kals?
Vai tik nav jāsāk domāt par plīts mūrēšanu ēdiena gatavošanai? Ir jāveic ēkas siltuma zudumu aprēķins + jāaprēķina, ja nemaldos, 3 diennaktis pie temp -20 grādi. Jo 270 m2 var būt ļoti dažādi siltuma zudumi atkarībā no siltinājuma, ventilācijas un arī siltuma režīma mājā. Domāju ka nevar.Vajag palasīt pievienoto pasi. Gatavot varot arī ugunskurā... ··· Granulu apkures katli: Kepo ac25 granulu katls. lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Iesakiet čuguna malkas - granulu katlu ap 25kW (17)
Sveiki, Tā nu ir sanācis.. Likteņa ironija. Uz jauno gadu salūza apkures katls, nokalpoja tikai 7. gadus. Kas varētu ieteikt normālu čuguna malkas - granulu katlu ap 25kW? ( interesēkatla nosaukums un kur var nopirkt) ? Paldies!
:)Eh, boņuk- Tev augstākā izglītība, bet nesaproti tik elementāru lietu, ka malku Viadrusā pa augšu vajag likt tikai pirms iekurināšanas apakšā- ar vienu saliktu kursmu krāsnī- visas telpas jau siltas, apkures sistēmas ūdens 70 grādu karsts, dražice 120 litru caurplūdes boilera ūdens arī jau uzsilis, un pēc tam tik pa pāris rupjām pagalēm pa apakšējām durtiņām jāiebāž ik pēc stundas, vai trīs rupjās pagales ik pa 90min . (es vēl 5min. pēc iekuršanas ieslēdzu 220V 14W ventilatoriņu karsto dūmu uzsildītās dzelzs caurules siltuma lietderīgai izmantošanai- tas dod apmēram 1-2KW- atkarībā no pagaļu smalkuma, sausuma, daudzuma, un gaisa pieplūdes šķirbas platuma.;) Labakais specialists saja jomaa-Ilgvars Stiprais! Un šāda jautājuma dēļ jātaisa jaunu anketu! Ak tu kungs un tētīt, cik kautrīgi visi.
Man ir lietuviešu Strupova, pirms tam bija čehu Viadrus, nokalpoja gadus 15, un tagadējam saimniekam cerams ka vēl tikpat nokalpos.
Abi domāju ka labi.
Un iesaistās sievietes-malacītes!
Rīt būs aukstums-izlaid sistēmu un funktierē fiksāk.
Ja pats nenosalsi-tad vismaz akvāriju ar zivtiņām apsedz...
Vispār neapskaužu-izvēlies,ko vēlies pēc apstķļiem-lai veicas.
Itāļu katls SIME malkas,granulu sistēmu var pielikt pērkot atsevišķi ,varbūt ir jau komplektā .Katls 25kw.Nopirkt noteikti var kādā sant.veikalā. ··· Granulu apkures katli: Iesakiet čuguna malkas - ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Vai kādam ir saskare ar granulu-malkas apkures katlu STROPUVA? (1)
Gribu mājās uzstādīt centrālapkures katlu, laikam jau labāk granulu-malkas, lai 2-3 dienas katls silda māju bez manas klātbūtnes, bet nezinu kādu!?! Atradu STROPUVAs ražōjumu. Arī cena pieņemama. Vai kāds var izteikt kādu ieteikumu vai ...
Tukumā ražo tāda veida katlus,Eksporta 28 Māris 20378098,kā arī forsunkas un degļus automātiskajai kurināšanai ar granulām Raits 29141352,kopējā summa katlam ar 25 kw jaudu,1860 ,
sortimentā dažādu jaudu katli,esmu sev nopircis viss strādā.
··· Granulu apkures katli: Vai kādam ir saskare ar ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Apkures granulas (4)
Vai kāds zin, kur iegādāties lētas, bet labas apkures granulas?
Inčukalnā. Pats tur ņemu jau trešo gadu... Viņi gan piegādā gan arī nones pagrabā:) Telefons... hmm kaut kur bija bet ne uzreiz atradīšu... ja riiga, tad inchukalns. inchukalnam piegaade liekas bija 40-50 sant/km.
vispaar veel pie spices pretii ir ELIS bode, blakus tai ir aara tirgotava ar daarza lietaam..tur esot ceesu CED.
cena liekas bija taada pati.. par piegaadi nezinu.
bet droshi vien var sarunaat
veel ja vairaak vajag, var ar razhotaajiem runaat..
··· Granulu apkures katli: Apkures granulas lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu