Ģipškartons (reģipsis vai riģipsis)

Ģipškartons (reģipsis vai riģipsis) - jautājumi un diskusijas

var līmet. tikai pirms tam sienu labi jaapstrada ar grunti. un obligati ar 6-8 dibelim vajadzes nostiprinat. ja tas ir betona vai kiegeļi siena. ja tas ir gazbetona tapat janostiprina, pieskruvejot ar labam skrūvem. Pamēgini,,,viss ir pirmo reizi,, Pagrabā, pieliekamajā varbūt var mēģināt. Var visu, arī saplīsušu prezervatīvu mēness gaismā var ar melnu diegu salāpīt, cits jautājums vai vajag. ··· Ģipškartons (reģipsis vai riģipsis): Vai reģipsi var limet ar... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Ja tapetes pielīmēšanas procesā līme tiek uzklāta uz sienas,gruntēšānas darbību var arī neveikt. bet 777 minētē špaktelēšana un slīpēšana obligāta. Līmēt var bet pareizi būtu nošpaktelēt un nogruntēt... aizspaktelet visus skruvju caurumus un regipsa suves,pec tam visu noslipe un nogrunte. Jagrunte ir obligati, ar to pasu limi, tikai sajaucot to gruntesanas konsistence. Savadak lime par atru nozus limesanas procesa un bus redzamas suves. Šai dzīvē obligāts nav nekas ! ··· Ģipškartons (reģipsis vai riģipsis): Vai uz reģipša sienas var līmēt... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Stiprināšana pie reģipša sienas (6)
ir uzstaisīti raģi, tādi kā pakaramie uz dēļa. Kā lai to dēli piestiprina pie reģipša , ja ir tikai uzlikta viena kārta. Kādas dībeļnaglas jāizvēlas, vai kas cits, jo tas dēlis ir diezgan pasmags un vel virsū ies smagums( kurkas)
izmanto reģipša enkurus, tie diezgan labi slodzi izsijā http://www.furlat.lv/produkti/gipskartona-stiprinajumi/sormat-enkurs-regipsim-ola/ Lielākām slodzēm, piemērs:
Mungo enkurs reģipsim MHD-S 5x37/15

Kods Artikuls Apraksts Cena ar PVN
582101 0.19 €/gab.
Metala gliemēži turetu,bet ja nav lēta gala reģīpsi uzlikts! Parasti tadas vietas pirms reģibša likšanas nostirina koku,vai saplaksni! ...ar regipsa dibeliem bus OK, saliec tos ik pec kadiem 15 cm, un notures visas tavas kurtkas;), ja nu izcili gribas, tad vari izveleties garakas skruves un nostiprinat tas siena zem regipsa...dazadi var izpausties;) ··· Ģipškartons (reģipsis vai riģipsis): Stiprināšana pie reģipša sienas lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu