Durvis

durvis foto attēls

Durvis - jautājumi un diskusijas

Labas ārdurvis - ieteikumi, atsauksmes? (14)
Ir vajadzība pēc jaunām ārdurvīm. Nepieciešamas kvalitatīvas, ar noturību pret tiešu sauli un siltinātas, jo būs vienīgās durvis uzreiz no ielas. Skatījos uz Skydas durvīm, bet kolēģi saka, ka tās ir nepamatoti dārgas, iesaka pasūtīt ...
11 gadus nodzīvoju ar dubultajām koka durvīm (tiesa - lētais gals). Šķobījās un locījās. Ziemā nāca aukstums. Slīpajā vējā uz durvīm trāpīja arī lietus un vasarā tās cepināja pēcpusdienas saule... slīpēšana un pārkrāsošana līdzēja tikai uz neilgu laiku.
Pagājušo vasaru nomainīju pret 1 vērtnes plastmasu (www.esman.lv) ar maksimāli lielu trīskāršā stiklojuma laukumu.
Pēc pirmās ziemas varu teikt, ka esmu ļoti apmierināts. Silts, nav jāuztraucas par pārklājuma noturību un iekštelpās ir krietni gaišāks.
Skatoties cik naudas vēlies par viņām izdot. Labas ir Igauņu durvis ar pildījumu- rīt pateikšu kā saucās. Ir ziemā ok un vasarā vispār. Ir pieejamas Kuršos Man ir Skydas durvis un esmu loti apmierinaata.taam ir dazaadi varianti-ekonomiskaas,videejas un daargas,taas var pats nokomplekteet.serviss loti labs,meistari arii.man ir videejaas,paari stukai sanaaca,bet taas ir to veertas. Mūsu klimatiskajos apstākļos neesmu saskāries ar koka durvīm, kuras "nestaigā". Viss ir atkarīgs no izgatavotāja meistarības. Man pašam patīk ka ir dubultas durvis. Siltuma noturēšanas dēļ un arī skaņas necaurlaidībai. Saulē uzkarst pat akmeņi. Jebkurš materiāls izplešas vai saraujas temperatūrai mainoties. To gan Tev vajadzētu zināt... Minētajā gadījumā durvis jāiestrādā ēnas pusē :)
"nestaigājošas" durvis bija, kad tās izgatavoju no 40 gadus kaltušiem kokiem un nolakoju ar "Sadolin" jahtu laku. Pats vells neņēma vērtni :)
Koka durvis staigā...eņģes netur...labākais variants Hormann durvis, dārgas, bet uz ilgu laiku. ··· Durvis: Labas ārdurvis - ieteikumi, ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Koka ārdurvis dzīvoklim (23)
Kur labāk pirkt koka ārdurvis dzīvoklim? Saprotu. ka Būvmateriālu veikalos nav ko skatīties. Un vai koka ārdurvis +metāla būtu labāks variants par vienām stabilākākām metāla durvīm?
11:04, tev baigi ir ko ņemt mājās???
Un kādēļ urbi? To ar fleksi izdarīt ir vēl ātrāk, itsevišķi, ja daudzsstāvenē visi kaimiņi miruši.
Un kāds tur brīnums, ka konkurenti viens par otru lej zilus brīnumus. Aizietu pie metala durvju izgatavotājiem, tie arī sastāstītu visādus pekstinus par koka durvīm.

Neesat tak naivi, zagli neapturēs ne koka, ne metāla durvis.
Cilvēk, kā tu vari zināt metāla biezumu zem dekoratīvā MDF? M? Tāpat, kā tu vari zināt cik un vai vispār ir tas pakojums durvīs un rāmī vispār? Kā tu zini, ka pakojumā ir akmensvate, nevis divi kušķi ar stiklavati vai veca pufaika??
Patīk lutauši, kuri lej šīs pasakas, lai kosmiski sadārdzinātu durvju izmaksas, tāpat kā patīk lutauši, kuri tic pasakām un ir gatavi pārmaksāt par apšaubāmu kvalitāti un drošību.
Kur tie laiki, kad šo tēmu pētīju. Izkasījos ar pusi durvju uzstādītāju, bet tā arī neviens nepiekrita parādīt savu cehu, kurā durvis tiek gatavotas pasūtītājam. Varēt padomāt tai ukrainā guļ un sapņo kā lai tās durvis godīgi, pēc tīrākās sirdsapziņas saštancē pēc iespējas kvalitatīvākas. Bizness ir peļņa, bet peļņu nes tikai lētticīgi lutauši, kuri tic visām iespējamām pasakām uz pasaules.
Tas pats ar eņģēm ar gultņiem. Kādi nah gultņi. Mums bez gultņiem eņges desmit gadus stāv ze best. Un tās zavaročenās slēdzenes kas tiek mēģinātas iesmērēt, nu tas vsp atsevišķs stāsts.
Sameklē tuvāko galdniecību, painteresējies par atsauksmēm un pasūti. vienigais iemesls var buut skanas izolaacija. uzstadisi metaala,ne kinas un ne leetaas ,gatavaas,bet pasuutiitas spec. tavai ailei.ar dubultaam gumijaam.daudzpunktu atsleegu un otru skandinavu tipa.labaak bez dek.apd. paneliem. tad arii uzzinaasi vai otras vispaar vajag. ··· Durvis: Koka ārdurvis dzīvoklim lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Durvis ar ārdurvju kodu (21)
Daudzdzīvokļu mājās ieeju ārdurvis durvis ar kodu aizveras ar blīkšķi. Kā tehniski novērst / samazināt blīkšķi. Vai labāk nepirkt dzīvokļus 1. stāvos.
Aizverēja mehānismam regulējas aizvēršanas spēks un ātrums, kā arī ir divi ātrumi, aizverot vērtni un pēdējos 10 centimetros var uzlikt citu ātrumu. Varētu būt nepieciešams krustiņa un plakanais skrūvgriezis un seškanšu atslēga, vēl ķeblītis kur pakāpties. jānoregulē aizvērējs... Aizverējs tikai aizver durvis, neko neslēdz, ja nav atspere aizverēja vietā tad var būt tikai aizverējs. Tas tāpēc ka durvis regulē namsaimnieka alkoholiķi kuri nesaprot, ka lai durvis cieši aizvērtos ir jāpalielina nevis ātrums, bet spēks. ir tads ....tipa , amortizaators, bremze, kas ir reguleejams. Vinnss llauj aizveerties aatri, bet passaas beigaas lloti leenipiever pilniigi ciet. Ja taads verkkis nav uzlikts, vajag uzlkt. Nemaksaa daargi. Es uziktu pats, ja man baigi trauceetu, un reekkinu atdotu iipassniekam, vai nonnemtu no ires maksas/no komunalajiem kasaajumiem. ··· Durvis: Durvis ar ārdurvju kodu lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Koka durvju restaurācijas izmaksas. (25)
Vecām koka pildiņu durviim un kaarbai noņemt kraasu, noslīpēt un nolakot. Nelieli bojājumi un vecās kraasas paliekas var būt. Vecuma piegarshai :) Durvju izmērs 205x80cm.
Nedomāju, ka te runa par to, kas sanāk lētāk. Ja cilvēks ir nolēmis kaut ko restaurēt, tad ne jau tāpēc, ka lētāk, bet tāpēc, ka tam priekšmetam ir noteikta vēsturiskā vai emocionālā nozīme. Nu tās ir ar špakteli! Veiksmīgi nojāties.... Bet ir daudz līdzenu virsmu - var mēģināt noslīpēt ar lentasslīpmašīnu, smilšpapīri gan var daudz aiziet. Var mēģināt ar leņķa slīpmašīnu, vienas durvis pamēģināju, bet kādās pāris vietās palika nejauši ieslīpētas rievas - jo leņķa slīpmašīna nav mans ikdienas darbarīks. Jā, stenderes gan slīpēju ar leņķa slīpmašīnu, stunda un gatavs!

Pieliku bildi, iekšējās ārdurvis, pavisam svaigas, kur ir arī gabali mainīti atslēgas vietās un stenderē ar domu ka zem nitrolakas ar laiku nodzeltēs, kā arī špaktelētas dažās vietās ar lakas-skaidu maisījumu, nu un n-tie skrūvju caurumi izurbti un tajos sadzītas tapas.
Ja pats restaurēs, brīnišķīgi. Agrāk taču bija durvji, nekā šodien "durilki kartonnije" no Šanhāja (un, starp citu, par normālo durvju cenu, "pateicoties" vietejo tirgoņu alkātībai). Tā kā darba pienākumos ik pa laikam vecas durvis trāpās, drusku tēmā orientējos. Ja durvis atdod uz darbnīcu, tur tie tūkstoši salasās un arī strādās pie mēneša ar pareizajām tehnoloģijām. Pa 5 h pat pieredzējis meistars tādas vecās durvis nenotīrīs, kur nu vēl iesācējs dzīvoklī. Un pilnīgi noteikti kādus sīkumus būs jāremontē/jānomaina. Darbs ir grūts...bet rezultāts labs...protams tas atkarīgs ..cik katrs savu darbu novērtē...kāds pa štuku...bet kāds ..lētāk...pamēģini vienas durvis uztaisīt...un tad parēķini cik Tu gribētu par darbu..un tad redzēsi..kas ko maksā ··· Durvis: Koka durvju restaurācijas ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Metāla ārdurvis dzīvoklim (27)
Lūdzu iesakiet no personīgās pieredzes firmu, kur pasūtīt normālas durvis. Tagad visi skandina, ka ir lētāk u.t.t., bet cik noprotu, ka tās lētās ir ķīniešu ražotās un nemaksā pat 100 latus. Vai par 200 latiem ir iespējams dabūt daudzmaz ...
Gribi normaalas durvis, kas izskataas zoliidi, brauc uz Slokas ielu
skydas.lv
Man gan nav paarlieciibas, ka nosauktaja budzhetaa buus kas ekskluziivs, bet aizbrauc un parunaa... variantu ir daudz.
galvenais uz atlslēgām neekonomē! Savam dzīvoklim metāla ārdurvis iegādājos http://sosdienests.lv/ .
Ļoti labas un skaistas durvis, nav par ko sūdzēties.
Aizbrauc uz Depo un izčeko,izvēle ir ļoti plaša.cenu amplitūda-katram maciņam. Man bija ap 180 ls ,laikam,pasutiju Gogola iela aiz tirgus,kadi 5 gadi atpakal.:) ··· Durvis: Metāla ārdurvis dzīvoklim lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Kondensāts uz ieejas durvīm (6)
tātad lieta tāda.privātmāja ieejas durvis ir metāla metru tālāk koka.metāla durvis visu laiku ir norasojušas,ziemā ledus kārta salst ciet.ko darīt lietas labā.urbt sienā ventilāciju vai kā?
Durvis vajag nosiltināt! Parasti iekšpusē ir siltinātas! Bet mitrais siltais gaiss laikam no virtuves ieplūst? nečakarējies, nomaini pret kārtīgām kocenēm, metāla durvis der tik dzīvokļiem ar kāpņutelpu, metāls vienkārši izsalst cauri, ļoti labi vada siltumu/aukstumu, vari bāzt pa vidu putiku tāpat nelīdzēs. tas ir metāls, vari saliekt stiepli u veidā bāzt pa vidu ko gribi, tāpat ja vienu galu uzliksi uz uguns - otrs sasils, jeb iemetīsi saldētāvā, otrs arī būs auksts. Metāla durvis ar kaut ko siltinošu, vajadzētu būt kaut kādiem dekoratīvu siltum izolet materialu! Jo siltais mitrais kondensējas uz aukstajām metāla durvīm! Ir redzētas arī koka ārdurvis apsarmojušas no iekšpuses, bet nosiltinot āra pusi- sarma nokūst! Patīkams efekts, bet koka durvīm. Metāla durvīm aukstuma tiltu nevar novērst (bleķis vērtnes malās), tāpēc vietā kur aukstais gaiss satiekas ar silto veidojas kondensāts. Augstā gaisa saskarsmē ar silto, rodas rasas punkti..Koka durvīm var mēģināt uzlikt-iestrādāt blīvgumijas durvju kārbai -vērtnes daļā ,lai novēstu siltā gaisa pieplūšanu..To pašu ar metāla durvīm.. ··· Durvis: Kondensāts uz ieejas durvīm lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ārdurvju apšūšana (13)
Ar ko apšūt ārdurvis lai izskatītos skaisti?
Ljoti skaisti izskataas tamboreetas lupatinjas. Tās durvis ir kam- ķemertiņam, vai pagaidu....mājai?! Aivar- apskaties bildi kārtīgi- tās ir šķūņa, ne daudzstāvu nama durvis!

Zaļais- pa priekšu pieliec eņģes tad to stiprinājumus var nosegt ar plāno OSB...finieri...da kaut kartonu...tālāk- otu zobos un cik fantāzija ļauj..... ! :D
Sāksim ar to ka - kam ārdurvis?
Tas ir gaumes jautājums. Savulaik, dzīvoklim mazdzīvokļu privātmājā, izgatavoju masīvkoka ārdurvis ar pildiņiem no 30 gadus izkaltušiem egles dēļiem. Ar visiem zaru izrāvumiem un šķiedras izplēsumiem. Ārpusi nokrāsoju, "piedzenot" toni pēc pārējām fasādes detaļām, lai "nelecās". Iekšu nolakoju, jo sievai ļoti iepatikās, kā izskatās dabīgās egles koksne.

Es, Tavā vietā, nopirktu speciālu birsti ar resniem sintētiskiem sariem, stiprināšanai urbjmašīnā un izslīpētu "gaļu". Tad nolakotu. Tā iegūst interesantu vizuālu efektu. "pēc fakta" novērtējot - ar pliku ūdens bāzes laku vai ietonēto.
aptamborē ··· Durvis: Ārdurvju apšūšana lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Jāliek labas durvis nevis Ķīniešu kura ar konservu nazi var attaisīt mazs bērns!
https://www.youtube.com/watch?v=V5D_EuK5jNA
slidenas.
atkariigas no durvju konstrukcijas,staava,kuraa jaastiepj,kabeli,kuri jaasaglabaa pleeshot aaraa vecaas utt...
..kāpēc jarauj vecās ārā,es ieliku dzelzenes nišā ari vecās palika,siltāks un klusāks,ari tā pati drošiba lielāka.. Man ķīnietis ir otrās ar dzelzenes! Ķīnieti ieliku pats pa 3 stundām! Otrās, pareizak sakot pirmās gan ir smagas , divi veči lika! Līdz ar to arī dārgāk! Pašiem jātaisa, jāmetina :)
Būs tādas ka apokalipsi izturēs :D
··· Durvis: Kādas cenas ir metāla durvju ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Bīdāmās durvis. (4)
Savā mazā dzīvoklīti istabās domāju ietaupīt vietu parastās veramās durvjis nomainot ar bīdāmām. Vai kāds var padalīties ar pieredzi - lietošnas ērtums, kalpošanas laiks utt.
Naktī, kad visi guļ, atvēršana liksies skaļa. Slikti izolē trokšņus. Var ierīkot arī slēdzamas. Labas firmas netrokšņos, visai apsveicama un iesakama citiem ideja!! Nav taisnība kad atvēršana skaļa ,man ir lielas durvis un ļoti klusas,nevajag likt no sūda kantoriem,esmu ļoti apmierināta. Nekāda dižā vietas ietaupīšana nesanāk. Pieļaujot, ka atbīdīšana notiek gar sienu, tur jāatstāj brīva vieta. Konstrukcija sarežģīta un personiski man šķiet, ka kopskats iznāk tāds samocīts. ··· Durvis: Bīdāmās durvis. lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Pašdarināts iebūvētais skapis ar bīdāmām durvīm (9)
Paši taisamies konstruēt iebūvējamo skapi, taču rodas problēma ar durvīm. Protams, tām jābūt bīdāmām. Vai kāds var palīdzēt ar padomu kā saviem spēkiem tikt galā, kur lētāk nopirk aksesuārus utt. Gribētos, lai nesanāk briesmīgi dārgi.
Depo var nopirkt konstrukcijas biidaamaam durviim-sliedes, ritentinus, utt. Juutu lidz,pats taisiiju-taa arii neko neuztaisiiju. Ir Čiekurkalnā tāds veikals Čiekurs, tur visādi pričendāļi un garnitūras visādām mēbelēm, gan iebūvējamām gan parastām, arī bīdāmām durvīm gan ritenīši gan sliedes un lētāk kā citur. Uz briiviibas ielas mazliet nedaejot liidz Jaunajai Gjertruudei labajaa pusee labs saimnieciibas precju veikals. vēsi var uztaisīt, ja vien rokas neaug no pakaļas :)
Depo normāla bode
··· Durvis: Pašdarināts iebūvētais skapis ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu