Cements

cements foto attēls

Cements - jautājumi un diskusijas

Kā noņemt cementa traipus no ķieģeļu mūra? (7)
ar ko nomazgat cementa traipus no kiegela mura
VINCENTS POLYLINE CLEAN ir specials skidrums tadu traipu mazgasanai...jautaa buvmaterialu veikalaa Ar peskastrujku. ir speciāls līdzeklis cementa traipu noņemējs. Senāk izmantoja sālsskābi, tagad gan jau ir kas speciāls tirdzniecībā. Bet visefektīvākais līdzeklis ir algot akurātus celtniekus, ka neķēpājas. ··· Cements: Kā noņemt cementa traipus no ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Betona virsmas nostiprināšana (13)
Ir ieliets betona laukums ap 30m2. Pamatne sagatavota labi, armējums OK, bet izskatās ka saliets nekvalitatīvs betons, attiecīgi virsma palēnām izdrūp, īpaši vietās kur novieto auto. Kāds varētu būt risinājums betona virsmas ...
Vai betona ieliešana (ūdens pieliešana, lai "labāk plūst") un ļoti īpaši, tā uzturēšana (ar segšanu un laistīšanu) pēc ieliešanas cietēšanas periodā tikai veikta atbilstoši "labas pārvaldības principiem"? Man tā šķiet, ka visu ko uzrakstīji - tā tam arī ir jābūt un tā jādara - vienīgais - tur kur autiņa sliedes ir - varbūt var vairāk "izdauzīt" ārā, iemest pāris armatūras stieņus, bez pārspīlēšanas, un aizliet ciet. Ja vari - protams - pacelt grīdu pa kādiem 2-3cm..
Un tas līdzinātājs pēc gadiem 5 varētu darīt tā pat kā vecais betons... Tad skaties vai izliet visu grīdu no jauna būtu lietderīgi... Varbūt pietiktu tikai ar "bojāto vietu" gruntēšanu un aizliešanu, tās riktīgi padziļinot.
Betonam jau arī ir savs kalpošanas laiks - nez kāds tur ir liets iepriekš.
Ja slēgta telpa, nevis vaļēja, tad to, ko uzrakstīji, vajadzētu pietikt gadiem 20-25... :)
Vienīgais ka ķēpa to visu izdarīt - nav tik viegli kā izklausās.
varbut uzmet dzelzs sietu 5mm stien b.uz visas grigas,un uzlej stipraku 3-5cm beton. kartu?
ta gruti teikt,jaredz pasakums,ka drup,vai sezas,plaisa utt.
ja pamats labs..,nobides neveidojas,mitrums un grimsana neietekme
tad javas maisijums kadu iemeslu del neturtas kopa (netur slodzi)!

par kimiju?-,cik tad dzili ta spes iesukties?un kas spetu sukties vienmerigi sasaistot esoso-,tas butu tads eksperimentals pasakums! kimija -,limjavas bazes substances,plastikati,hirolanti utl.,
kaut ko tadu var darit,ja ir kaut kads priekstats ka iesucas un cik dzili,jo jabut labai sasaistei un pietiekosai virskartas dzilumam,jo virsma tiek slogota ar masinu!

domaju,ka ideja ar virskartas nonemsanu(minimuma),grunti sakerei un jaunas bet.,uzlejuma kartas uzliksanu,kas ir domats paaugstinatam slodzel(paaugstinatu stipribu) butu piem.var.
ps.,
kaut kadi plastikati skidrie bija,kaut ko atceros,... dargi,bet slodes noturigi,ar elastibas paz.,
jadodas uz veikalu-,jajauta!
to ko tehn.neta piedava ne vienmer lv.var iegadaties,ta ka labakais caur veikalu tiklu!
Agräk to sauca par torkretizäciju - uz svaiga , vakardienas, betona kärtinjas ber zementu un ieriivee ar nedaudz üdens. Iegüst zilganu, ljoti izturiigu virsmu. Lietoja ära darbos, käpneem un tamliidziigi.
Drupshanas iemesls- nepietiekams cementa daudzums vai nekvalitatiivs cements.
··· Cements: Betona virsmas nostiprināšana lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu