Briketes (skaidu briketes)

briketes (skaidu briketes) foto attēls

Briketes (skaidu briketes) - jautājumi un diskusijas

Briketes vs malka (16)
Cik jāņem brikešu (dzeltenās, kantainās), salīdzinoši ar malku, ja kurina podiņu krāsni?
malka ir vismaz 2x, reali 3-4x, izdeviigaaka Ozols tīrā veidā ir par niknu podiņu krāsnij.
Tad, no briketēm, bērza briketes deg ilgāk, skuju koku, sadeg ātrāk.
Nu pag,vai tev ir malkas daudzums,ko lieto vienai kurinasanai,piemeram-8pagales? Ka saprast-cik janem? Ja runa nav par pirksanu? Tas tacu atkarigs,cik karstu kurini,cik lielu telpu apkurini. man ir pieredze,bet tas atkarrigs no daudziem faktoriem,,, Ja kurini katru dienu,krasns jau silta,vajag mazak,bet taa tak ir ari ar malku... Vai iekurini un aizej prom? neseko kas notiek? Es iekurinu,kad kuras,durtinas pieveru,skureteni pieveru. Kad paliek ogles,aizveru pavisam,gan durtinas,gan skursteni,tad atri krasns uzkarst. Klepitis malkas vai 4-5 briketes,ja kurina katru dienu. Ja ara sals.vajag vairak,lai telpu piekurinatu. Malka un briketes sastāv no koka.Un,kas paskaidros kā kilo presētu skaidu var dot vairāk siltuma nekā kilogramīga pagale? ··· Briketes (skaidu briketes): Briketes vs malka lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Skaidu briketes (12)
Cik ilgā laikā izdeg brikete? Vai var kurināt dažas malkas pagales un dažas briketes reizē?
Kāda nozīme ir cik ilgi deg? Kurināmajam ir jāsadeg efektīvi ar maksimālu siltuma atdevi. Jotulā 4.briketes 8 stundas.Bet tas gruzdēšanas režīmā. Reizē malku un briketes kurināt var droši. Izdegšanas laiks atkarīgs no degšanas intensivitātes. Tā ka visai relativi nosakāms lielums Jā, var kurināt krāsnī, plītī kopā. Laikam degšanas ātrumu ietekmē gaisa vilkme. Man pa 3 stundām parastā krāsnī ar pavāju vilkmi izdeg 2 briketes un dažas pagales. Brūnās deg ilgi, vakarā ieliec, no rīta krāsniņa vēl silta. Bet vajag tiešām mazu vilkmi. Vai to var noregulēt Tavā krāsnī, nezinu. Ja aiztaisīsi šīberi pārāk ciet, var saindēties ar tvana gāzi.
Speciālists neesmu, bet man šķiet, ka vajag tādu krāsni labi sakurināt/ var arī ar briketēm/ un kad izkuras, šaut ciet, lai siltums neizkūp gaisā. Krāsns taču ilgi tur siltumu, nav metāla čudapečkas, kuras momentā atdziest.
··· Briketes (skaidu briketes): Skaidu briketes lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Cena briketēm vai izcenojums apkurei? Vai izmaksas apkures sezonā? Īpašumam vai uz m2? Ko vēlies noskaidrot? Cena - jau tika norādīts kur un kā atrast. Izmaksas - atkarīgas no mājas siltumnoturības, kvadratūras, lietotāja īpatnībām - komfortablās temperatūras utt. Vienam ziemā tīkami ekonomiskie 19 grādi, kādam citam bez 25 - auksti. https://www.ss.lv/lv/production-work/firewood/briquette/ skatoties, kādas briketes. kūdras, koka utt. Uz vispārīgu jautājumi vispārīga atbilde!
Kūdras briketes ir sū....
Man likās kad labas ir skujkoka vai arī skuja jaukta ar lapkoku.
Vidējā dienā man gāja 2 brikešu iepakojumi + malka.
jautajums tiesham ir "nekads". ka mes zinam, kas tev ir-katls, krasns, jotulveidiiga krasninja vai kamiins? logjiski, ka, piemeram, kamiinu vispar nedriikst kurinat ar briketem, var izmantot tikai iekuram.
nav arii zinama apkures platiiba. vislabakas briketes ir Depo. citas vietas man nepatiik-siktuma atdeve nekada, tur nav pat par cenu runa.
bet kurinat tikai ar briketem nav ne labi, ne ekonomiski. ja nu vieniigi tev ir granulu katls, kuram domatas smalcinatas kokskaidu granulas.
··· Briketes (skaidu briketes): Izcenojumi briketem apkurei... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kur vislabāk pirkt skaidu briketes krāsns kurināšanai? (19)
Radinieks palūdza nopirkt viņa mammai skaidu briketes, kamēr pats pa ārzemēm, bet es nekad ar tādām neesmu kurinājusi un attiecīgi nav nekādu kontaktu. Varbūt te kāds var ieteikt, no kurienes labāk ņemt? Nav obligāti ar piegādi, ir iespēja...
Jau trešo gadu kurinu ar "Latvijas finieris" briketēm- super! Liels siltums, nejūk ārā, ļoti maz pelnu. Citas NEPIRKŠU!!! 26112140 - zvaniet, sarunājiet, pievedīs klāt visā LV teritorijā, 110Ls par tonnu. Sausas, kvalitatīvas, otro gadu no viņiem ņemu. Liepājas pusē ražotājs atveda labprāt. Bet tā kā arī par transportu bija jāmaksā, tad daudz lētāk kā DEPO nesanāca. Laikam jau ar to Ls 0.95 par paku (10 kg) jārēķinās. Pagājušā gadā uz Ziemassvētkiem bija akcija (Ls 0.75), bet uz to jau nevar paļauties, jāgādā tagad. Var vēl KURŠOS paskatīties. Latvijas Finiera baltās bērza. Skujukoks nav tik labs. Pie stadiona Griizinjkalnaa bija kkaada bodiite, kad dziivojos pa Riigu, pirkaam tur. Visaadu veidu, visaadas cenas. ··· Briketes (skaidu briketes): Kur vislabāk pirkt skaidu... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Briketes (10)
Vai taisnība, ka podiņu krāsi nedrīkt kurināt ar skaidu briketēm, jo tās bojājot kaut kādu "siltumuzturošo slāni"?
liec iekuram un kurini ar malku. malku var nopirkt arii maisos,sausu. nav ieteicams gan! Vienīgi varbūt dzeltenās bet jebkurā gadījumā malka rada ar liesmu vilkmi un neļauj tik ātri aizaugt krāsnij ar sodrējiem!
Dzeltenās nedod tik lielu karstumu bet rada sodrējus bet brūnās PĀRĀK LIELU karstumu! ;( Un no tā var tiešām tikt bojāta iekšējā krāsns daļa...
Tākā vislabākā būs malka (ne atgriezumi un krāsoti dēļi (pasarg Dievs)).
Un noteikti krāsni vajaga tīrīt! Kautvai pirms sezonas . Ar ugunsdrošību noteikumu dēļ!
TAS NOPIETNI! ;) lAI VEICAS!
Jā taisnība...! tās ir pārāk blīvas krāsnij... efekts būs līdzīgs kā kurinot ar ozola malku... krāsns ātri sadegs un dabūsi to pārmūret... :( bruunaas ,var leenaa garaa ar citu malku kopaa.ja ieliksi kaadas 10,kraasns sabruks uz iekshu tajaa pashaa vakaraa.
kaadas 3-4 var. 1 bruunaa sver ap 2kg,var pareekinaat.
Tak nevajag bērt ar kaudzi, nekas slikts nenotiks. ··· Briketes (skaidu briketes): Briketes lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
kā aizdedzināt briketes? (26)
Vasarā uzstādīju mazo čuguna kamīnkrāsniņu, 30 m2 apsildīšanai. Vakar vakarā jau bija diezgan drēgns un mēģināju pakurināt briketes. Esmu nopirkusi dažas pakas "Latvijas finiera" bērza skaidu briketes. Veselu kaudzi papīru izdedzināju,...
Ar benzīnu bagātīgi aplaistīt un pielikt sērkociņu...
/par sekām atbildību uzņemās pats darbības veicējs/a.../
Ak jā, tas ir parastam čuguna apkures katlam (apsildāmā platība daudz lielāka). veikalos ir atrodams sausais spirts. atlauz gabalinju,ieliec aviizes,virsu kartiigi saliec briketes. kad bus riktiigs shtimungs,pieliec vel kadu,tad gaidi,kamer izdeg pirma chupa,liec uz ogliitem nakosho porciju.
ko tad tu domaji,ar paris briketem pakurinat ij viss? un aizet gulet?
nudien,pilsetnieki. man briketes vispar ir tikai iekuram,malka ir pamatapkurinamais.
nu bet kas ir divas briketes!! tas galiigi nekas nav. lai butu tagad kaut nedaudz omuliigi,ir jaizdedzina vismaz 6,pie tam chupa un riktiiga ugunii. ziemas vakara aiziet 2 pakas vismaz,bet tad ja nav malkas.
ja malkas nav,briketes sanak saliiti.
es parasti lietoju apakšā skaliņus , kurus vēl aprasinu ar kautko degošu-speciāls šķidrums, ož pēc spirta.
ja tu lietosi tikai briketes karstums būs mežonīgs.padomā vēl par malkas pagalēm.
··· Briketes (skaidu briketes): kā aizdedzināt briketes? lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu