Betonēšana

Betonēšana - jautājumi un diskusijas

Betonēšanas izmaksas saimniecības ēkai (5)
Vēlos vienam šķūnim nobetonēt gŗīdu, lai būtu tāda kā garāža. Cik tas varētu maksāt un varbūt kādam ir pieredze - vai armatūra ir vajadzīga un citas papildizmakas.
Frontālais, smilts , grants, vibrobliete , nivelieris , vadulas, plēve, 4mm siets, cements, plastifikators, udens, LAIKS un 2 rokas ak jā 220V..droši kaut kādus sīkumus piemirsu. Cik kvadrāti? Arī garums un platums Cik biezu betonu gridai veelies? nu es lejot betonu grīdai rēķinu 1maiss uz kvadrātmetru betona ja betona biezums ir +/-10cm + armējošais režģis 6-8mm atkarīgs ko tur pa grīdu pārvietosi reāli ja pats dari, un granti vari pa velti dabūt tad izmaksas ir nu 5 eiro par kvadrātu ··· Betonēšana: Betonēšanas izmaksas... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Cik ilgi "jāžāve" betons 7-10 cm? (14)
Remonteju vecai mājai pamatus. Pārcementeju bikiņ akmeņus....spečuks ieteica pamatus pastiprināt vel ar armetu betona kārtiņu 7-10 cm. Jautājiens- pec cik dienām varetu likt virsu gāzbetona sienu, ja tam betonam tagd piešaušu klāt pretsala...
Un visi brīnās, kāpēc zolitūdes grūst ... Betona "sākotnējais cietēšanas posms" ilgst 28 dienas. Mūrēt sienu uz pamatiem varbūt var jau pēc 2 nedēļām, būs sasniegta stiprība ap 70-80%.

Temperatūrās zem +5C (+10C) cietēšanas laiks pagarinās, mīnusos pat ievērojami.

Ir gan cietēšanas paātrinātāji, gan palēninātāji. Aukstam laikam pirmie varētu kļūt aktuāli.
Betons savu stiprību neiegūst žūstot, bet gan izreģējot!
Protams, ka ´ciets´ tas paliek ātrāk nekā 28 dienās, bet tad naher tev tos 7cm vispār vajag?
--> bakis29 Vācijā diez vai kāds būvlaukumā sajauc betonomešalkā cementu ar nesaprotamas izcelsmes saistvielām un ķīmijas kokteili na šaru... Autora vienādojumā ir pārāk daudz nezināmo, lai uzņemtos prognozēt iznākumu. Kaut kas jau noteikti sanāks, bet līdz ideālam rezultātam būs patālu. Ja runa iet par rūpniecisko preču betonu vai sausā betona maisījumu maisos, tad var droši darboties tālāk jau nākamajā, aiznākamajā dienā. Un bērt klāt speciālu ķīmiju noteikti nevajadzētu. Ja taisīsi pašdarinātu masu uz cementa bāzes, tad precīzu laiku varēs pateikt tikai uz vietas. Izbetonē papildus kubiku, kuru mehāniski demolējot, var mēģināt saprast Tava brūvējuma kvalitāti.. ··· Betonēšana: Cik ilgi "jāžāve" betons 7-10... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu