Arhitekti

Arhitekti - jautājumi un diskusijas

Ēku projektēšana! (17)
Sveicināti! Varbūt šajā grupā ir kāds, kas no personīgās pieredzes var ieteikt kādu labu projektētāju vai arhitektu, kas orientējas uz klientu vēlmēm un sadarbību, gatavs šobrīd uzņemties uzprojektēt un sagatavot visus nepieciešamos...
Pamēģini saorganizēt caur arhitektūras studentiņiem, es tā izdarīju un man sanāca vismaz 10X lētāk... Par arhitekta licenci nesatraucies, viņi strādā ar pasniedzēi licenci... Es no pieredzes un biju ļoti apmierināts.. Vēlāk tādā pašā veidā sakārtoju papīrus visām ēkām kurām bjja zīmogs Nelikumīga celtniecība... Ātri, ērti un lēti... studentiņam nauda vajadzīga un vēl nav izlutināts.... ...Jūs aizmirsāt ka jautātājam jau ir GATAVS projekts un vajag tikai to piesaistīt attiecīgajai vietai un sagatavot papīrus būvvaldei... Es saprotu ka te dažam ir pretenzijas pret to ka piķis iet gar degunu, BET tāda nu ir dzīve.... Daudz komentāru ne par tēmu-pats var zīmēt tikai 1 grupas ēku un nekādi studenti neko neuzzīmēs, jo projekta skaņošana notiek BISā ar elektronisko paraskstu. Minu,jo nav ziņu. Zinu,ka ir dažādi zemes izmantošanas veidi,transformācijas procesi,ja tie mainās. Vietvaras nospraustie attīstības plāni,kas var nesekmēt būvatļaujas saņemšanu. U.t.t.
Pats visu dari,bet meklē kas to izdarīs... Diez vai kādam patīk pavadošā ķēpa-tādēļ arī cenrādis tāds. Pa burzmu lai cipars mierinošs. Es daudz ko neizdaru,jo ķēpa liela,bet maksāt negribas...
Jaunbūvē grūtāk,bet esošajās tā dēļ daudz kas notiek nelegāli...
Vai lielākais kreņķis nav ar piesaisti,saskaņošanu? Jaunbūvei vieglāk,bet uz lauksaimniecības zemes? Vai vispirms būvvaldē nav jāapjautājas precizējot? ··· Arhitekti: Ēku projektēšana! lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Varbūt kāds varētu ieteikt arhitektu? (4)
Nepieciešams saimniecības ēkas projekts, apm. 8x4m, ar betona grīdu, pagrabu un bēniņstāvu, Jelgavas rajons.
sertificēta arhitekte Līva Šmitiņa, 26069926 Ināra Caunite 29173009 Tik ja uzbūvesi pirm būvalde apsekos tavu īpašumu,saņemsi labu sodu un isaldesi to budu,man tiko ta gadijas,pec arhitekta oligati būvalde! Vispirms arhitekts, tad būvprojekts minimālā sastāvā.tad izdod būvatļauju, tad arhitekts izstrādā projektu, atkal būvniecības iesniegums par projektēšanas nosacījumu izpildi, tad atkal iesniegums par būvniecības nosacījumu izpildi un tad pēc galējās atzīmes vari būvēt.
0ec Maximas lietas Būvniecības likums ir nepielūdzams.
··· Arhitekti: Varbūt kāds varētu ieteikt... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu