Ārdurvis

ārdurvis foto attēls

Ārdurvis - jautājumi un diskusijas

Labas ārdurvis - ieteikumi, atsauksmes? (14)
Ir vajadzība pēc jaunām ārdurvīm. Nepieciešamas kvalitatīvas, ar noturību pret tiešu sauli un siltinātas, jo būs vienīgās durvis uzreiz no ielas. Skatījos uz Skydas durvīm, bet kolēģi saka, ka tās ir nepamatoti dārgas, iesaka pasūtīt ...
11 gadus nodzīvoju ar dubultajām koka durvīm (tiesa - lētais gals). Šķobījās un locījās. Ziemā nāca aukstums. Slīpajā vējā uz durvīm trāpīja arī lietus un vasarā tās cepināja pēcpusdienas saule... slīpēšana un pārkrāsošana līdzēja tikai uz neilgu laiku.
Pagājušo vasaru nomainīju pret 1 vērtnes plastmasu (www.esman.lv) ar maksimāli lielu trīskāršā stiklojuma laukumu.
Pēc pirmās ziemas varu teikt, ka esmu ļoti apmierināts. Silts, nav jāuztraucas par pārklājuma noturību un iekštelpās ir krietni gaišāks.
Skatoties cik naudas vēlies par viņām izdot. Labas ir Igauņu durvis ar pildījumu- rīt pateikšu kā saucās. Ir ziemā ok un vasarā vispār. Ir pieejamas Kuršos Man ir Skydas durvis un esmu loti apmierinaata.taam ir dazaadi varianti-ekonomiskaas,videejas un daargas,taas var pats nokomplekteet.serviss loti labs,meistari arii.man ir videejaas,paari stukai sanaaca,bet taas ir to veertas. Mūsu klimatiskajos apstākļos neesmu saskāries ar koka durvīm, kuras "nestaigā". Viss ir atkarīgs no izgatavotāja meistarības. Man pašam patīk ka ir dubultas durvis. Siltuma noturēšanas dēļ un arī skaņas necaurlaidībai. Saulē uzkarst pat akmeņi. Jebkurš materiāls izplešas vai saraujas temperatūrai mainoties. To gan Tev vajadzētu zināt... Minētajā gadījumā durvis jāiestrādā ēnas pusē :)
"nestaigājošas" durvis bija, kad tās izgatavoju no 40 gadus kaltušiem kokiem un nolakoju ar "Sadolin" jahtu laku. Pats vells neņēma vērtni :)
Koka durvis staigā...eņģes netur...labākais variants Hormann durvis, dārgas, bet uz ilgu laiku. ··· Ārdurvis: Labas ārdurvis - ieteikumi, ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Koka ārdurvis dzīvoklim (23)
Kur labāk pirkt koka ārdurvis dzīvoklim? Saprotu. ka Būvmateriālu veikalos nav ko skatīties. Un vai koka ārdurvis +metāla būtu labāks variants par vienām stabilākākām metāla durvīm?
11:04, tev baigi ir ko ņemt mājās???
Un kādēļ urbi? To ar fleksi izdarīt ir vēl ātrāk, itsevišķi, ja daudzsstāvenē visi kaimiņi miruši.
Un kāds tur brīnums, ka konkurenti viens par otru lej zilus brīnumus. Aizietu pie metala durvju izgatavotājiem, tie arī sastāstītu visādus pekstinus par koka durvīm.

Neesat tak naivi, zagli neapturēs ne koka, ne metāla durvis.
Cilvēk, kā tu vari zināt metāla biezumu zem dekoratīvā MDF? M? Tāpat, kā tu vari zināt cik un vai vispār ir tas pakojums durvīs un rāmī vispār? Kā tu zini, ka pakojumā ir akmensvate, nevis divi kušķi ar stiklavati vai veca pufaika??
Patīk lutauši, kuri lej šīs pasakas, lai kosmiski sadārdzinātu durvju izmaksas, tāpat kā patīk lutauši, kuri tic pasakām un ir gatavi pārmaksāt par apšaubāmu kvalitāti un drošību.
Kur tie laiki, kad šo tēmu pētīju. Izkasījos ar pusi durvju uzstādītāju, bet tā arī neviens nepiekrita parādīt savu cehu, kurā durvis tiek gatavotas pasūtītājam. Varēt padomāt tai ukrainā guļ un sapņo kā lai tās durvis godīgi, pēc tīrākās sirdsapziņas saštancē pēc iespējas kvalitatīvākas. Bizness ir peļņa, bet peļņu nes tikai lētticīgi lutauši, kuri tic visām iespējamām pasakām uz pasaules.
Tas pats ar eņģēm ar gultņiem. Kādi nah gultņi. Mums bez gultņiem eņges desmit gadus stāv ze best. Un tās zavaročenās slēdzenes kas tiek mēģinātas iesmērēt, nu tas vsp atsevišķs stāsts.
Sameklē tuvāko galdniecību, painteresējies par atsauksmēm un pasūti. vienigais iemesls var buut skanas izolaacija. uzstadisi metaala,ne kinas un ne leetaas ,gatavaas,bet pasuutiitas spec. tavai ailei.ar dubultaam gumijaam.daudzpunktu atsleegu un otru skandinavu tipa.labaak bez dek.apd. paneliem. tad arii uzzinaasi vai otras vispaar vajag. ··· Ārdurvis: Koka ārdurvis dzīvoklim lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kondensāts uz ieejas durvīm (6)
tātad lieta tāda.privātmāja ieejas durvis ir metāla metru tālāk koka.metāla durvis visu laiku ir norasojušas,ziemā ledus kārta salst ciet.ko darīt lietas labā.urbt sienā ventilāciju vai kā?
Durvis vajag nosiltināt! Parasti iekšpusē ir siltinātas! Bet mitrais siltais gaiss laikam no virtuves ieplūst? nečakarējies, nomaini pret kārtīgām kocenēm, metāla durvis der tik dzīvokļiem ar kāpņutelpu, metāls vienkārši izsalst cauri, ļoti labi vada siltumu/aukstumu, vari bāzt pa vidu putiku tāpat nelīdzēs. tas ir metāls, vari saliekt stiepli u veidā bāzt pa vidu ko gribi, tāpat ja vienu galu uzliksi uz uguns - otrs sasils, jeb iemetīsi saldētāvā, otrs arī būs auksts. Metāla durvis ar kaut ko siltinošu, vajadzētu būt kaut kādiem dekoratīvu siltum izolet materialu! Jo siltais mitrais kondensējas uz aukstajām metāla durvīm! Ir redzētas arī koka ārdurvis apsarmojušas no iekšpuses, bet nosiltinot āra pusi- sarma nokūst! Patīkams efekts, bet koka durvīm. Metāla durvīm aukstuma tiltu nevar novērst (bleķis vērtnes malās), tāpēc vietā kur aukstais gaiss satiekas ar silto veidojas kondensāts. Augstā gaisa saskarsmē ar silto, rodas rasas punkti..Koka durvīm var mēģināt uzlikt-iestrādāt blīvgumijas durvju kārbai -vērtnes daļā ,lai novēstu siltā gaisa pieplūšanu..To pašu ar metāla durvīm.. ··· Ārdurvis: Kondensāts uz ieejas durvīm lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ārdurvju apšūšana (13)
Ar ko apšūt ārdurvis lai izskatītos skaisti?
Ljoti skaisti izskataas tamboreetas lupatinjas. Tās durvis ir kam- ķemertiņam, vai pagaidu....mājai?! Aivar- apskaties bildi kārtīgi- tās ir šķūņa, ne daudzstāvu nama durvis!

Zaļais- pa priekšu pieliec eņģes tad to stiprinājumus var nosegt ar plāno OSB...finieri...da kaut kartonu...tālāk- otu zobos un cik fantāzija ļauj..... ! :D
Sāksim ar to ka - kam ārdurvis?
Tas ir gaumes jautājums. Savulaik, dzīvoklim mazdzīvokļu privātmājā, izgatavoju masīvkoka ārdurvis ar pildiņiem no 30 gadus izkaltušiem egles dēļiem. Ar visiem zaru izrāvumiem un šķiedras izplēsumiem. Ārpusi nokrāsoju, "piedzenot" toni pēc pārējām fasādes detaļām, lai "nelecās". Iekšu nolakoju, jo sievai ļoti iepatikās, kā izskatās dabīgās egles koksne.

Es, Tavā vietā, nopirktu speciālu birsti ar resniem sintētiskiem sariem, stiprināšanai urbjmašīnā un izslīpētu "gaļu". Tad nolakotu. Tā iegūst interesantu vizuālu efektu. "pēc fakta" novērtējot - ar pliku ūdens bāzes laku vai ietonēto.
aptamborē ··· Ārdurvis: Ārdurvju apšūšana lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Par durvju čipu slēdžiem (5)
Vai ir iespēja sledžos, atveramos ar čipiem, bet kuros ir pogas, vēl KODA IEVADĪŠANA ar POGĀM ? Piemēram izgāji uz mirkli un nepańēmi čipu - tad stāvēsi gaidīsi kādu ejot, vai sliktākais gadījums : esi mājās 1, kļūva slikti , izsauci ...
Parasti kods ir pēc noklusējuma visiem dzīvokļiem, čipi par papildus maksu, strādā abi. Vismaz tā bija kad mūsu podjezds sametās elektroniskajai atslēgai. Prasi savam iekārtas apkalpotājam nevis ohujā... Čips tiek lietots lai iekļūt varēt TIKAI tā turētāji. Ar ciparu kodu drīz būs pazīstams pus pagasts. Apkalpotājam jau ir viena alga,kāds princips tiek izvēlēts. Bet izvēle ir sapulces rokās. Vai tad čipus inplantēt vēl nevar? Bez 5G tie nedarbojas? Skatoties kāds ražotājs, bet 90% gadījumu tāda iespēja pastāv. Tikai vai sistēmas uzturētājs vēlēsies ar Tevi čakarēties un programmēt sistēmu. ··· Ārdurvis: Par durvju čipu slēdžiem lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu