Līvānu māja

Līvānu māja - jautājumi un diskusijas

Līvānu māja 5MP (5)
Esmu iegādājies Līvānu māju, modelis 5MP ( piecas istabas, mansards, pagrabs ). Kur varētu meklēt kādu tehnisko informāciju par šāda tipa mājām (instalācija, apkures sistēma, kanalizācija)?
ir tāds vīrs Plocs,dzīvoja Siguldā.nezinu kur unkā,bet par Līvānu mājām viņš zina visu. varētu būt kādus 70 g vecs,inženieris,projektētājs. pats es tikai esmu viņas montējis. Kolēģis no tā sūda ir uztaisijis konfekti, ieguldijis gan arī gandrīz tik, par cik pircis, ja esi godīga mātesmeita vai tautudēls, vari man uzrakstīt, iedošu tel.nr. Tai mājai ir 50 gadu...ĀDAŽOS ir rinda,varbūt kāds tur dzīvo no sākuma. Apkuri varu piedāvāt no kamīna Bezjēdzīga informācija. Ja attieksme nopietna, tad tur visu jāplēš ārā un jāmaina - sienu/jumta pīrāgus, inženierkomunikācijas. Mājām ar pagrabu un ar/bez apmūrējuma būs ap 35 gadiem. ··· Līvānu māja: Līvānu māja 5MP lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Līvānu mājas siltināšana (8)
Gribēju lūgt padomu tiem kas ir siltinājuši līvānmāju- vai īpašniekiem ,vai meistariem.Ar ko tur varētu sākt- liekas,ka sienu pildījuma vairs galīgi nav.Māja apšūta ar ķieģeļiem.Kā būtu pareizāk- pildīt to gaisa spraugu ,kas ir starp māju...
Sāc ar to, ka ziemā paņem termogrāfu un apskaties pa kurieni pazūd siltums. Tad spēsi atbildēt uz visiem citiem jautājumiem.
ja sāksi ar bakstīšanos - nekas labs nav gaidāms.
un vēl neatkarīgi no siltināšanas utētē- līvāniete ir silta tik ilgi kamēr katls kuras, vai no akumulatora siltais ūdens tiek padots sistēmā.
Nu nevar ( vai nenormāli dārgi, lētāk no jauna) no mežstrādnieku pagaidu mājas izcelt izcilu siltu ziemas māju.
Dārgi jau gan būs, bet tomēr lētāk nekā būvēt no jauna. Labākais variants - demontēt bez žēlastības ķieģeļu apšuvumu un kārtīgi noizolēt no ārpuses. Sliktākie varianti - ķimerēties no iekšpuses pa vienai sienai, vai tikai apšujot fasādes sienas. Bet tas saistīts ar vājprātīgu bardaku, neērtībām un paķerot klāt vēl saistītos darbus. Putas sapūst nav nopietni - pie diskutabla siltuma pieauguma dabūjam lielākus pelēšanas un pūšanas riskus. Lētākais variants būs - iepūst speciālās putas aiz ķieģeļiem(man izmaksāja ap 600Ls), to vienas dienas laikā var paveikt speciālisti. Drusku siltāk jau palika pēc tam - lēnāk māja atdzisa, jo naktīs nekurinājām. Bet varianti ir, protams, vēl citi arī. Meistarus atradu pēc sludinājuma, bet neesmu kontaktus saglabājusi, jo māja ir pārdota(laimīgi);) Cik es zinu putas būs dārgas un tur sāks dzīvot visādi mošķi.Es domāju ka vaig termogrāfu atrast kur pazūd siltums un tad pildīt tos caurumus ar pūšamo vati jo tā izplešas. ja siltina, tad tika no ārpuses. Bez diskusijām.
klausi ko saka 3teevadeels
··· Līvānu māja: Līvānu mājas siltināšana lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Līvānu mājas siltināšana (6)
Kā siltināt Līvānu mājas ārpusi? ar šitām mājām esot kaut kas savādāk,tāpēc vajag specifisku meistaru. Kāds var ieteikt varbūt?
Zin. Kur obžekts atrodas? Nu a kur taa maaja vispaar ir?? Un kurshtev teica, ka tur kautkas ir savaadaak? ieteiktu siltināt, iepūšot spaciālas putas gaisa šķirkārtā.(ķieģeļu šķirbās izurbj caurumus caur kuriem iepūš putas) Vecāku līvānenei šādi nosiltināju, efekts tīri labs. Ja vajag varu iedot kontaktu. Pasākums izmaksāja ap 500lvl. Var jau neslēpt, vai tā ir vecākā versija ar skaidu plates paneļiem +/- apmūrēta, monolītā keramzītbetona 1. stāvs, saliekamie dz.betona paneļi 1. stāvam? Savādāk nav, bet ar šo trūcīgo aprakstu neko jēdzīgu neviens nepateiks. ··· Līvānu māja: Līvānu mājas siltināšana lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Līvānu mājas remonts (6)
Sveiki! Ar celtniecību esmu ļoti stipri uz ““Jūs", tapēc meklēju pēc padoma! Ir līvānu māja,apšūta ar ķieģeli, nodota 1991.gadā, līdz šim brīdim mājai nekas nav darīts, dzīvots kā ir! Interesē ko varu un ko nevaru darīt lietas labā!...
Ja var ko tik aplamu vaicāt, tad jau nav prātiņa pašam to reģipsi pielikt ... paaicini meistarus, tie visu izdarīs Mana paziņa tieši tādu māju tikko lēti pārdeva,jo remonta summas esot astronomiskas. Tiec vaļā no šīs mājas, kamēr vēl nav sabrukusi Tev uz galvas...Par remontā ieguldāmajiem līdzekļiem var nopirkt citu - ne-Līvānu māju. Ja 20 gadus nav sabrukusi,tad kādēļ lai tagad bruktu. Nav taču 5-stāvene.
Ja noņemsi skaidu plātnes,tad gan nebūs labi.Skrūvē virsū reģipsi un būs ok.
Liec guļbūvīti uz tiem pašiem pamatiem.. Kaut gan ja ne vajag uz ātro un ir laiks un vēlme kaut ko darīt, tad vispirms būtu izstrādājis un saskaņojis pārplānošanu un darbus būtu veicis pa sektoriem ··· Līvānu māja: Līvānu mājas remonts lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu