Īres tiesības

Es vēlos pirkt dziivokli, bet daudzos pārdošanas sludinājumos rakstīts "pārdod īres tiesības uz . .. gadiem". Ko tas nozīmē? Ko es varēšu darīt ar to dziivokli, ja nopirkšu īres tiesības? Un ko, ja vienkārši nopirkšu dziivokli?

Negantniece      Īres tiesības nenozīmē neko vairāk kā maksu par atļauju ievietoties šajā dzīvoklī. Turpmāk šajā dzīvoklī būsi tikai īrnieks. Ja nopirksi dzīvokli, būsi īpašnieks. Parasti gan tie, kas piedāvā nopirkt īres tiesības, nepiedāvās iegādāties dzīvokli.

sauljuks      ja nopirksi iires tiesiibas - vareesi dziivot un maksaat tikai maajas saimnieka vai paarvaldnieka noteikto maksu par iiri (bez papildus uzcenojumiem) - tas visticamaak ir iipashnieka nams. Iires tiesiibas vareesi arii paardot, bet ne pashu dziivokli... iekjiilaat nevar! Tas nav Tavs iipashums, Tev ir tikai tiesiibas uz iiri...

Nopeerkot dziivokli, Tu vari veikt visas darbiibas ar to, tb, paardot, iekjiilaat, iziireet... Tas kljuust par Tavu iipashumu! Un tiek nostprinaatas shiis iipashuma tiesiibas zemesgraamataa. Par ko Tev izdod attieciigu dokumentu.

Negantniece      Ņefiga nevar pārdot īres tiesības. Nespēju iedomāties nevienu saimnieku, kas to naudiņu atļaus sev palaist garām. Protams, var kādu ielaist tajā dzīvoklī savā vietā un paprasīt par to naudu, bet maksās viņš tikai tādā gadījumā, ja ir muļķis, jo jauno īres attiecību puses ir īrnieks un izīrētājs, nevis bijušais un esošais īrnieks. Tā kā visas attiecības šim īrniekam būs jākārto tikai ar saimnieku, ļoģiski, ka tikai saimniekam ir tiesības prasīt maksu.

spirtins      Tas noziimee, ka ... gadus Tu vareesi tur dziivot, ja vien kaartiigi maksaasi iiri. (ja nemaksaasi pats vainiigs). Labaak njem dziivokli uz krediita, avanss buus aptuveni taac pac kaa iires tiesiibu cena, bet ikmeenesha maksaajums lidziigs ikmeenesha iires maksai, bet iipsahums buus tavs

skaabais    1 principaa slinkums gari un plashi skaidrot (esmu jau to neskaitaamas reizes agraak dariijis), kas ir iires tiesiibas, iisumaa paskaidroshu, ka pirkt iires tiesiibas noziimee pirkt tukshu gaisi.

mans padoms - sakraaj bik vairaak babkas vai panjem krediitu, bet neteeree naudu shajaa pasaakumaa.

iisumaa, lai arii kaads buutu iires liigums, ir pietiekoshi dazhaadas metodes kaa to lauzt, respektiivi, izlikt tevi uz ielas neraugoties uz to, ka esi nopircis shaadas mistiskaas "iires tiesiibas".

btw biju jau domaajis, ka cilveekiem sen jau ir saprotams, ka tas ir bezjeedziigi, bet kaa izraadaas veel aizvien var atrast cilveekus, kas ir gatavi izmest naudu par tukshu gaisu.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu