Mājas krāsošana citā tonī - vai vajag atļauju?

Ir doma pavasarī pārkrāsot māju. Jautājums- vai vajag kādu atļauju jeb var krāsot citu toni bez atļaujas? Paldies.

SergejsI      Vislabāk pajatāt vietējā būvvaldē.
Bet manuprāt - brīva izvēle.

Ineta  1   Norvēģijā un tādās ģermāniski rietumeiropeiski sterilās sabiedrībās pats vairs savai mājai krāsu nevarot izvēlēties . Vajag lai ainaviski korekti bla bla

Epifanija      Tas ir jautājums, kur tā māja atrodas, ja mežā, tad var krāsot kā grib, ja pilsētas centrā, tad gan vajadzēs saskaņot, jo var izjaukt visu ansambli esošajā teritorijā!

Dvinsky  1 3 Jautājums, kuru māju vēlies krāsot - savējo vai kaimiņa. 2. gadījumā atļauju vajadzēs :D

Bosmens    2 Vajag krāsu pasi, to izgatavo arhitekts atbilstoši apbūves noteikumiem, saskaņo būvvaldē.
parasti arhitekts klientam piedāvā vairākus variantus, lētāko un dārgāko, pelēkie, zilie, zaļie toņi lētāki, dzeltens, sarkans, oranžs dārgāki (dārgs krāsu pigments, var atšķirties pat par 2reizēm) ņem būvatļaujuu darbam, pērk krāsu un pindzelē. ja mājaii vairāki dzīvokļi (kopīpašums) darbus ielas pusē var veikt tikkai firma (saistīts ar sastatnēm, darba ilgumu, drošības tehniku, garantijas ilgumu....)

Amadejs    2 Ja mājai jau ir kādreiz izstrādāta krāsu pase, tad var pēc tās, ja nav, tad jāizstrādā un būvvaldē jāsaskaņo.

joens    1 7. Būvniecības ieceres dokumenti nav nepieciešami:

7.2. fasādes un jumta ieseguma krāsošanai, saglabājot līdzšinējo krāsojumu (krāsas toni), fasādes apgaismojuma ierīkošanai un markīžu un citu ierīču izvietošanai uz ēkas fasādes un jumta, ja to neierobežo citi normatīvie akti;

24.3. ja paredzēta atjaunošana, papildus pievieno:

24.3.1. fasādes krāsu risinājumu (krāsu pasi);

Anufrijs  1 2 Protams ka jāsaskaņo.
1. Jāiesniedz pašvaldībai notariāli apstiprināts krāsas paraugs.
2. Kā arī krāsošanas - nožūšanas periods.
3. No drona filmēts videomakets.
4. Un atļauja no VVD, ja reģionā dzīvo aizsargājami zvēri jeb putni.

dabasmiilis  1   16:00,

dronus nedrīkst lidināt, kur pagadās, tiem arī droši vien atļaujas jāizņem!? Arī kaimiņiem jāprasa atļauja, ja nu gadījumā viņu māja kadrā trāpās? personas privātuma datu aizsardzības likums zilās savienības izdots!

dabasmiilis    6 Krāso pa nakti, kamēr neviens neskatās. Ja pēc tam kāds pārmet, saki, ka nezini, kurš to ir izdarījis, ka gulēji, nebija laika vērot apkārtni!

daris  2   Valstiskais rekets turpinās . Visam vajag atļaujas . Kā lai nebūtu dusma uz valsti ! Tāpēc arī slikti dzīvojam ,jo nevēlamies maksāt valstij nodokļus ,jo valsts tikai uzstāda noteikumus .
Lai dabūtu atļauju jātērē laiks . Viss ir sarežģīts -speciāli ,lai vienkāršais nesaprastu . Tāpēc jau jautājums .

Lobo    2 Vai tad kaut kur ir fiksēts kādā krāsā tava māja? Varavīksnes krāsās gan nevajadzētu mālēt. To kuri atbalstīs, būs daudz mazāk kā to, kuri gribēs nodedzināt.

AigarsAtals  1   vaika gan atrauju

ratins1952      Krāso kaut vai zilu,jo zils ir zaļāks nekā sarkans.

Augustaaa  1   Nevaig zilu.....

kosrem      Kad būvēja māju, bija jāieraksta kādā krāsā ir jābūt mājai. Ja gribi citu, jāgriežas būvvaldē saskaņošanai. Man bija pelēka, nosiltināju, apmetu, nokrāsoju pelēku. Nekādu problēmu.

Versis      Runā, ka zila krāsa mušas atbaida,kas raksturīgi Krievzemē, Smiltenē mājas smilšu krāsas,dzeltenas, Somijā sarkanās, Norvēģiem pelēkais tīk, Dubaijā baltais ar cremigo, Cubai visas varavīksnes tonīši zīmējas, Vācijai klasiskais brūnais, Asv ar uz balto, pelēko. Swiss nekrāso, un pareizi dara, lai koks dzīvo savu dzīvi,un tieši tāpēc ir simtiem gadu vecas, un kalpos vēl ilgi! 2023-10-16 19:20

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu