Dzels siju apdare,kā fiksāk apstrādāt?

Dzels siju var ar rotbandu vai MP apstrādāt,vai ar Perllex līmi reģipasi pielīmēt?

Mario47    2 Kārba jātaisa ap sijām metāla no profila un peremetra,pēc tam apšui ar reģipsi,nošpaktelē,noslipē,sagruntē un nokrāso .

sandra111      cik atceros tad apkart jaliek siets,no gala plaksnes un tad iet apdare.

anis  1 1 Un kas liedz riģipsi pieskrūvēt pie sijas? Un līmēt ar Armaflex vai Kaiflex-(tas pats vien ir). Stūrus var salīmēt ar to pašu MP iejauktu ar kādu šķaidītu akrila līmi. Lielākais laika patēriņš būs piegriešanai...

jumper    2 Riģipsi pie sijas? :D Nenoriebsies siju urbt? Sija jau nav riģipša profils. Un līmēt pa tiešo es neriskētu. Visas tās līmes pielīmējot jau izveido korozijas perēkli, kas ar laiku visdrīzāk rezultēsies ar riģipša atdalīšanos.
Viennozīmīgi apkārt kārba no profila un tad visu tālāk pie tā.

Rego1      Jāpāriet pāri ar Betonkontakt 2x un jābūt okey.

Mario47    4 Pie sijas nekas netiek stiprināts un urbts.Karkas ir neitrāla konstrukcija,nekādi sieti un betonkontakti.Uztaisa apkārt kastīti no reģipsa,ātri un vienkārši.Visa problēma.

anis      Zināšanai-Kaiflex līme ir domāta termoizolācijas gumijai. Ātri žūstoša,sintētiska bāze un nesacietē-pat sēžambumbas ir līmētas. Arī jumta ielāpi... Tikai padārgi,ja jāpērk...
Arī gumijas hidroizolācija Mapei kā līme derētu-variantu,ka biezs. Betokontakts sacietē un metālā neiesūcas-vai būs droši? Dažkārt variantus ierobežo izmēra nosacījumi. Bet noturību nosaka kontaktvirsmas apjoms.

HopsShalks    1 Piekrītu Mario parasta kaste riņķī, vienīgi varbūt vajag ugunsdrošo reģipsi. Nu tā vismaz bija 15-20 gadus atpakaļ. Nezinu kā tagad

jumper    1 Tagad būs čakars, bet varu iedomāties kāds būs čakars, kad pēc pāris gadiem nāksies tomēr to kārbu no profiliem taisīt, kad visa salīmētā konstrukcija vispirms saplaisās pa šuvēm un pēc tam vnk nogāzīsies (un labi ja ne kādam uz galvas) Un tad jau māja būs apdzīvota...
Skopais un slinkais vienmēr maksā divreiz.
Visādas līmēšanas pie metāla sijām ir derīgas visādiem haltūristiem, kas pēc tam pazudīs tālēs zilajās.

Argons    2 Pie plika metāla turās tikai krāsa. Visam pārējam vajag sietu ap siju vai karkasu. Sijā urbt var tikai izteikts entuziasts, un to, visdrīzāk aizliedz būvnoteikumi.
Ja tā sija nav vienā līmenī ar griestiem, bet ir izvirzīta vairāk uz leju, tad es neietu jāties ar visādiem tur karkasiem un līmēm. Vienkārši nokrāsotu siju ar Hammerit krāsu melnā tonī un atstātu kā dizaina elementu. Riģipša konstrukciju pielaistu klāt cieši pie sijas. Viedoklis subjektīvs!

kjirsis_X      fiksāk ir nokrāsot elegantā krāsā.
Slēpt visu taisnās riģipšu kastēs ir neglīti un nepraktiski.

Edg      Ja sija ir aprūsējusi ir iespēja to ´´nokrāsot´´ ar cementa-ūdens maisījumu. Būs lēti un noturīgi. Var pēc tam ar jebukuru citu krāsu ko krāso sienas griestus, lai vienādā tonī. Tiesa nedrīkst no metāla atdalīties brīvi rūsa gabali, tie jānoņem iepriekš. JA metāls nav rūsējis tad krāsot ar cemetu nesanāks, turās tikai pie rūsas.

Versis      Flīžu līme der ne tikai flīzēšanai, tā dara brīnumlietas! 2023-10-16 19:27

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu