Krāsas maiņa uz radiatoriem

Kā noņemt krāsu no metāla? Smilšpapīrs Nr 100?
Varbūt kaut kāds "vaitspirts"?

daris    2 Nu ja - smilšpapīrs ( saķerei )un pēc tam pārkrāso tajā citā krāsā .

gleznotajs  1 1 Kas vainas iepriekšējai krāsai? Varbūt pietiek tikai ar "nano tehnoloģiju" - nomazgāt radiatorus ar mitru lupatu?

Starp citu, kas par radiatoriem? Vecie - čuguna, vai tie mūsdienu - bleķa? Ja čuguna - mauc uzreiz pa virsu jauno krāsu, bet ja tie jaunie, tad ir bēdīgi. Tur izmanto kaut kādu pulverkrāsu rūpnīcā, līdzīgi, kā uz gāzes plīts vai automašīnas virsbūves. Man reiz laboja mašīnai sabuktētās durvis. Noplēsa LABI. Veco krāsu, šķiet, ar slīpmašīnu kasa nost. Domāju, ka nopirkt jaunu radiatoru ir vieglāk un lētāk, nekā mocīties ar krāsa kasīšanu nost.

Bet mani nevajag klausīties, neesmu to nekad darījis - nezinu!

Mavs_VivaForever  1 2 Ja izstrādājums nav no pārāk plāna metāla - tad smilšustrūkla vai skrošustrūkla. Uz čuguna radiatoriem šī metode strādās ideāli. Ar plānajiem bleķa radiatoriem - tikai smilšustrūklu un uzmanīgi.
Pēc šīs apstrādes tu iegūsi tīru, abrazīvu virsmu, pie kuras krāsa labi turās klāt. Tikai nevajag bremzēt, citādi paspēs aprūsēt.
Vislabāk krāsot ar pulverkrāsu, tikai ja detaļa ir masīva (čuguna radiatori), tad pirms krāsošanas tie jāuzkarsē. Vēl problēma ir tā, ka čuguna radiatori ir smagi, tos ne visur var piekārt pulverkrāsošanai.
glezotājs - automašīnu detaļas ar pulverkrāsu nekad nekrāso, tam izmanto "slapjo" krāsu.

gleznotajs    2 Mavs_VivaForever Es minu, ka Ita netaisās tos radiatorus skrūvēt nost. Tā ka smilšu strūklas un radiatoru karināšana kaut kur krāsošanai atkrīt.

kilikili64    2 Ar krāsas noņēmēju var darboties.

CoCoSan  1 2 Vecos čuguna radiatorus, kuri nomāzēti pampaku pampakiem ar 10 kultūrslāņiem, vislabāk tīrīt ar fēnu, pēcāk slīpēt ar smilšpapīru.

Sigvarts60    1 Labāk negruntēt. Kad šī krāsa vairs nepatiks, būs vieglāk notīrīt pirms nākamās krāsošanas. Tāda ir sieviešu daba :))

jozolsen      Ar tiem šķaidītājiem..- sprādzienbīstami

Alodoksafobija      Man ir jautājums, vai, piemēram, var krāsot tagad, apkures sezonā?
Vai labāk pagaidīt, kad radiatori būs auksti. Hmm, kā labāk
2022-01-06

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu