Jumtu plēves un membrānas

Kurā gadījumā izmanto vēja izolāciju un kurā hidroizolācijas un vēja membrānu. Atšķirība? Paldies.

Aqua  1 3 Nav viennozīmīgi atbildams. Siltais gaiss ar visu mitrumu ko ras ir uzsūcis vienmēr s centīsies izkljūt vēsumā kur tam iestāsies nesaturēshana uniztecēs rasa..Akmens vstes siltumizilācija krasi pasliktinās Ja telpa cauru gadu būs siltāka par āru tad telpas izklāj ar lēto tvaika plēvi lai tvaiks netiek ārā. Tātad būs labi jāvēdina. ja turpretī iekshā ir kondicionēts un ārā karsts, tvaika plēvi liek ārpusē. Tā kā vairumā gadījumu pusgadu ir apkure, otru pusgadu kondicionēshana, plēves būtu jāmaina 2x gadā, ko neviens nedarīs. Tāpēc jāapsver vai plēvi vispār vajag. Savukārt vēja plēve ir modes lieta, razotāji sirsnīgi iesaka ko dārga. Noteikti pargās pret akmens vates salīshanu. 2020-05-02 23:10

rinkulis      Aukstie bēniņi (siltinājums pārsegumā nevis jumtā) - stiprā hidroizolējošā plēve, kas dublē hidroizolāciju, ja ar vēju kā savādāk kaut kas tiek cauri jumta segumam (piemēram dakstiņam).

Siltie bēniņi/mansards (siltinājums jumtā starp spārēm) iekšpusē tvaiku necaurlaidīga plēve - citi liek parastu biezu polietilēna plēvi, ārpusē tvaiku caurlaidīga, bet mitrumu necaurlaidīga membrāna. Tur, protams, sākās variācijas - vai siltinājums drīkst blīvi piegulēt, vai jāatstāj gaisa šķirkārta utt. Lai mansarda stāvā būtu labs klimats - piespiedu ventilēšana ir obligāta.

Lai plēvi nevajadzētu čakarēt, tad iekšējo tvaika barjeru mansarda gadījumā neliek pa absolūto iekšējo virsmu, bet kaut kur siltinājuma tilpumā - piemēram 1/3 no iekšpuses. Metodiskie norādījumi un sistēmas parasti ir aprakstītas pie ražotājiem (vates ražotāji, jumta segumu ražotāji utt.)
2020-05-04 10:15

Līdzīgi jautājumi
Jumta pakāpieni. (8 atbildes)Skārda jumts uz šindeļa (7 atbildes)Velēnu jumta klāšanas tehnoloģija (2 atbildes)Mīkstais jumta segums (15 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu