Iesakiet meistaru dzīvokļa ārdurvju nomaiņai.

Vecās salūzušās koka durvis jānomaina pret plastikāta. Jāpalīdz arī nopirkt. Iekšpusē jau ir dzelzs durvis. Vajag tikai ārpusē (lai smuki un ērti )

Jurijs__57  3   nekāda tur "meistarība" nav vajaga, plastika durvis nav dzelža, smagas kuru 1 pats neuzliksi - tur vajag palīgs, taču parastas jebkurš vīrietis nomainīs :) 2019-10-13 19:42

rokons      Svarīgi, vai jāmaina ar visu kārbu, vai tikai vērtne. Bet izdarīt to var, ja ir prāts, rokas un instrumenti 2019-10-13 21:38

trusisR    6 Ja dzelzs durvis ir un vajag otras, noprotu dzīvoklim, tad tikai koka. PVC neieteiktu. Koka būs smukāk un arī troksni slāpēs labāk, bet tā jau ir gaumes lieta.

Ps. nepiekritīšu Juris__57 , meistars ir meistars un arī PVC durvis ir jāmāk (pareizi) ielikt.
2019-10-13 22:39

vilx    3 PVC durvis "saburzās" - katrs piesitiens atstāj bukti - to var redzēt teju katrā ofisā. Pieļauju, ka var pasūtot šito izrunāt un gan jau ka ir izturīgāki virsmas materiāli.

Par tēmu "ielikt pats" - nav jau Anniņa. Dzīvokļu durvis (ja jāmaina, acīmredzot nav no jaunajiem projektiem) parasti vienas ir normālas, ar kārbu, un otras piemuģītas bez kārbas.

Tās ,kas ir bez kārbas, to vietā elementāri var ielikt metāla, stikla vai PVC durvis, jo nodemontējot vecās paliek plika siena ar dažiem caurumiem, nu tad bore ´caumurus, bāz stieņus un montē klāt kārbu metāla vai plastmasa durvīm. Gribi koka durvis normālas - kal sienu vai muģī klāt tāpat kā bija.

Ja durvis ir ar kārbu - jāizdomā ko ar to darīt - vienkāršākais ir pēc izmēra vecajā kārbā likt jaunas koka durvis, var nomainīt ar visu kārbu - arī nav Ķīnas ābece. Bet, liekot PVC vai metāla durvis, vecā kārba protams jāizlauž, bet caurumi jāaizmūrē. Nu taisa jau, ka liek garus stieņus un putas, bet...
2019-10-13 23:23

Pilskungs      Dīvaini - metāla durvis iekšējās, PVC - ārējās ?! 2019-10-26 00:41

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu