Logi ar ventilāciju.

Vai kādam ir logi ar izurbtiem caurumiem ventilaacijai?Kad ventilaaciju aiztaisa ciet, vai pa to naak ieksaa aukstums, troksni, putekli. Kāda ir juusu pieredze un ieteikumi?

neko (2018-10-05 21:38)    3 Logi ar ventilāciju ir, bet ventilāciju, nevis izurbtiem caurumiem.

andris400 (2018-10-05 21:57)      Tie caurumi, iespējams, ir vienīgā vieta, pa kurieni dzīvoklī var iekļūt svaigs gaiss :D

tretretre (2018-10-05 22:24)    5 Sveicināti, nu man atnàca vēstulīte, it kā es esot pieteicies kā eksperts, kaut gan neatceros.... :) Bet gan sagadīšanās pēc esmu pēc profesijas gan galdnieks, gan namdaris. Tur klāt ar celtniecību esmu saistīts ap 20 gadi, logus montēju jau pirms 24 gadi, bija jau visādi paketnieki, gan koka, gan plastmasas. Mani interesē tas kas saistīts ar manu profesiju, un šo to ievēroju, papētu, paanalizēju, dalos pieredzē, ar citiem. Nu Zviedrijā maniju logus ar ventilācijas vaurumiņiem, tie ir aizbīdàmi ar mini lūciņām, var būt ventilācijas caurumiņi, gan koka logos, gan plastmasas. Mēdz būt arī zviedru tipa logiem. Nu par to urbšanu..., jeb izurbtiem..., nedod dievs uz dullo urbsiet plastmasas ràmī tà pat vien kaut kur caurumus. Tie ràmj ir sadalīti kamerās, gaisa kamerās kuras ir kā siltumizolàtori, ja caururbsiet rāmi, savienosies sadalītais ràmis, un zudīs efekts. To vajadzētu uzticēt ražotàjam, vai speciālistam. Jā, un kur nu vēl mazums kas sabojāsiet kādu atvēršanas, aizvēršanas mehānismu, tràpīsiet stiklà, mazums kas. Bet nu koka rāmī varētu būt vienkàršàk, bet nu arī uz dullo nevar. Par putekļiem runàjot, normáliem ventilàcijas caurumiņiem tur ir priekšà smslks sietiņš, tas tos putekļus aiztur, tas gan mēdz "aizaugt" ar putekļiem un netīrumiem, bet tad to var redzēt, kad tà ir, jātīra. Galvenais jau ir lai ventilācija būtu jeb kàda telpà, nu protams viens no risinājumem var būt arī logā, ventilàcijas caurumiņi logā nav lieli. Būtiski jeb kurā ventilàcijas veidā, ir lai svaigais gais pieplūst, un sliktais iet ārā, nu tas ir lai gsiss kà teikt mainās, tam dēļ ventilàcijsi ir jàbūt gsisa pieplūdei. Labs variants ir durvju apakßējà sprauga, tas syràdā noteikti, bet ja viss ir hermētiski "aizbultēts" , un ir tikai pàris caurumiņu pa kuriem ļoti lēni izplūst siltais gaiss, garām. Vienkà

Spoguliitis (2018-10-05 23:10)      Malacis tretretre! :) Varu pievienoties shim komentam.

Livs (2018-10-06 02:50)  2 2 Ja plasmasas logi tad tur ir jau ventilacija.nekas nav jabore.

Geisha (2018-10-06 09:59)      Remonta laikā visus caurus aiztaisījām ciet (lai nenāk kaimiņu izsalkušie prusaki). Sāka krāties ūdens uz palodzēm. Znots izsauca meistaru tas ieteica uztaisīt ventilāciju. Meistars visu izstāstīja, parādīja un paprasīja dārgi. Cik atceros tad kaut kur ap 100 eirām par logu. Varbūt pat vairāk. Tad nu znots internetā izpētīja visu pieejamo informāciju un visu izdarīja pats par kaut kādiem padsmit eiriķiem. Ir labāk.

joens (2018-10-06 11:52)      Tie zviedru caurumiņi latvietim vulgaris varētu dikti nepatikt cenas dēļ.

Zinu 2 veidu logu ventilāciju - loga vērtnei ir ventilēšanas režīms (atveras mazā šķirbiņā) un ir atsevišķa ventilācijas vērtne loga blokā, var būt kā sānos, tā augšā. Var būt apgādāta ar ar kādu elektromehānisku ierīci (līdzīgu plīts nosūcējam tikai maziņu, ieliekamu ventilācijas vērtnes vietā).

norts (2018-10-06 12:44)      www.nortslogi.lv

bruce (2018-10-06 17:50)  1 1 reizēm mani biedē šie jautājumi un atbildes. :)
Protams, ka caurums ir caurums un tur nekontrolēti nāks iekšā viss. Gaisa maz, problēmas daudz. Vienkāršāk ir telpu izvēdināt, ja logu atver uz 5 minūtes. lai izdodas!

Jurijs55 (2018-10-07 09:00)    1 Ši tēma uzved uz domu par iemeslu kāpēc daudzie "´modīgie/as´ jaunieši/tes staigā ar caurumēm biksēs. Tās - bikses ar ventilāciju. :)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu