Skursteņslauķis???

Kas tagad tīra skursteņus? Kam zvanīt, ko meklēt? Ziema tuvojas!
Skurstenis ir truba ielikta ķieģeļu vecajā skurstenī.

av2 (2018-08-09 03:34)    5 http://www.skurstenslaukiem.lv/

http://www.skurstenslaukiem.lv/chimney-sweeper-list.html

lovemedo (2018-08-09 11:22)      finservisā, strādā sakarīgi onkas :)))

vilx (2018-08-09 13:48)      rragana - oriģinālie skursteņslauķi atdzīvojās līdz ar jaunajiem, jeb nu jau divus gadus vecajiem ugunsdrošības noteikumiem. Ja māja ir apdrošināta, iesaku tos palasīt, nu vismaz punktus par ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmām un dūmvadu ierīkošanu un tīrīšanu.

InJanis (2018-08-09 17:54)      Tautiesi !!!!!

Ka man stastija , nesen aizgajusais profesionalais skurtenslaukjis, viniem ir pat sava gilde, Pifins, tad skurstenslaukiem ( runa iet protams par profi ) ir stingti sadalitas teritorija skuras vini apkalpo ( protams likumigi )

Sensena tautiska metode ka tirit skursteni ir nocirsts meza svaigu egliti, iesiet izturigaa striki, gala piesiet kadu smagumu, piem akmeni, ij laist ieksa skursteni ar maili uz leju, ij tad............ ar maigam, liganam kustibam, egliti ( sauciet ka gribat ) kustinat surpu, turpu, surpu turpu, nju gluzi ka rituala tautiska dzimukata ;-)))))
Vel sen sena, metode ir kad mednieks maja iesauj krasns mute ar tuksu patronu, protams tur jazin cik ta pulvera jabut patrona, ij krasnij ar jabut sentevu, a nje lielveikala Maxima pirktai ar atlaidem :-))))

Kurinam, kurinam, lidz ritam kurinam,pecku mes kurinam, pa starpai iedzeram, ij dziesmu uzdziedam ;-)))))))

P.S Ja tira skursteni ( parasti rudenos, pirms kurinasanas sezonas) , nedrikst aizmirst ari no sakritusajiem kvepiem iztirit ccukas ( nejaukt ar majlopiem cukam )
Man ari majas ir no senteviem saglabajusies skurstena tirama trose, kurai gala taads ka sbaru bumba ar adatainu azi ar metala adatam ;-))))

Cemodans (2018-08-15 14:08)      Paņem nopērc vajadzīgā diametra birsti, auklu, piesien apakšā atsvaru, uzkāp uz jumta un birstē iekšā ārā, ja pati par lepnu uz jumta kāpt, pasauc kādu. Pēc tam tik sodrējus no skursteņa apakšas izvāc.

Līdzīgi jautājumi
Kur meklēt skursteņslauķi? (5 atbildes)Iesakiet skursteņslauķi (7 atbildes)Jumta pakāpieni. (8 atbildes)Jubilejas lati. (17 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu