Bulerjan tipa apkures krasniņa

Kadi ir plusi i minusi bulerjan tipa apkures krasniņam?

Salda_oga (2017-08-22 21:51)      Nav ekonomiskas.

dzzekiss (2017-08-23 09:24)      Nekas labs nav dzirdēts un vispār nesaprotu, kāpēc izvēle krīt uz Bullerjan.

JurisK (2017-08-23 09:47)      Es arī domāju tādu ielikt savā fabriķī - ar cieto kurināmo tikai! Domāju, ka viens no vienkāršākajiem risinājumiem apkurei telpās, kuras nav īsti dzīvojamās. Un vēl - svarīga noteikti ir vietas izvele, jo tās silda, cik zinu, tikai pateicoties gaisa cirkulācijai caur krāsns caurulēm. Arī labprāt dzirdētu uz pieredzi balstītas atsauksmes.

AivarsN (2017-08-23 09:50)    1 Man tāda ir darbnīcā,tiesa gan paštaisīta. Dēļ lielās sildvirsmas un straujās gaisa cirkulācijas pa tām caurulēm,telpa ļoti ātri piesilst. Siltumu viegli novadīt caur sienu uz blakus telpām. Otrais stāvs,ja tāds ir,daudz maz jau iesils pats,siltajam gaisam ceļoties uz augšu. Tā konstrukcija ir kanādiešu izgudrojums un ja viņu bargajās ziemās mājas pietiekami silda,tad kāpēc gan neder Latvijā? Tai krāsnij ir vēl otrā degšanas kamera,kur papildus tiek padots gaiss,lai dūmgāzes pilnīgāk sadegtu,tādējādi paaugstinot lietderības koeficientu un pasargājot skursteni no aizkvēpšanas. Par cik tā ir lēni degošā krāsns,tad skurstenim gan ir jābūt labi izolētam,lai nerastos kondensāts un nekrātos sodrēji. Vispār tas varētu būt labākais gaisa apkures variants. Putekļus,kurus rada gaisa cirkulācija,var atfiltrēt,piemēram noliekot zem krāsns lēzenu trauku ar ūdeni,tā lai gaiss pirms ieplūšanas caurulēs,pret to atsistos. Princips kā traktora Belarus gaisa filtram.

dzzekiss (2017-08-23 10:06)    1 Piekrītu, darbnīcām labs risinājums, varbūt vēl vasarnīcai, uz kuru ziemā atbrauc jauno gadu sagaidīt. Dzīvojamajās telpās es tādu neliktu.

sigats (2017-08-23 11:13)      Man darbnicā iau 10 gadu.Varu tikai slavēt.200 m^ piesilda ļoti labi.Pirku gan veikalā.......
ja ne orģināla,tad pēc licenzes.....

AivarsN (2017-08-23 12:09)      Ar rupju malku un minimālu gaisa padevi sildīs visu nakti,tāpat kā ūdens apkures katli. Tikai nav vajadzīgas caurules un radiatori. Nav arī jābaidās,ka ilgākas prombūtnes laikā varētu kas aizsalt. Ja jau grib lai ilgi turētos siltums,tad jāmūrē podiņu krāsns,vai jāpērk kāda dārga automātiskā apkures sistēma,bet ne jau katram tas ir pa kabatai.

anis (2017-08-23 20:02)      Labi darbojas,ja ir ar krietnu jaudas rezervi-ātrāk var uzkurināt,ilgāk "čūpstināt", bet neekonomiskāk... uzpildīšana ciklam beidzoties. Manas simpātijas "rocket stove"tipam,bet pārdošanā neesmu redzējis... Bet visām gāzģenerācijas krāsnīm vajag īpašos skursteņus.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu