Ar ko līmēt koku ar stiklu?

Sekcijai ir stikla durvis, kurās stikls stiprinās koka frēzējumā (precīzāk - skaidenē) no augšas un apakšas (labi, ka ne no sāniem). Tas stikls sācis izslīdēt. Negribas sagaidīt, kad jauksies.
Var jau ar kaut ko ķepināt un līmēt, bet ar ko būtu iespējams to izdarīt labi - lai turētos?
Gan jau kādam to ir nācies darīt..

Agatem      Būvmateriālu veikalos ir speciālās līmes, arī stiklam, kokam.

Lauris666    2 Bison līme.

ival19621962  2   logiski ,ka liimeet ne ar ko nevaig...ieliktstikliņu...

rockers      Ar Penosil Greenhause Silicone.

mellene_x  1   akrila hermētiķis

Raivis875  2 2 Tam ir specialas tepes, bet var pameginat ar sanitaro silikonu. Tik es isti nesaprotu situaciju! ja stikls ir kaut kada rami vins nevar islidet, tad drizak ir iespeja ka tas ramis ir sacis deformeties. tada gadijuma nekas nepalidzes! Nezinot visas nianses ir gruti ieteikt labako risinajumu

Nate      Tepes vairs nav nopērkamas? Varbūt ar silikonu var mēģināt.

langstinsh      Tie Bisonīši der-laivai cirstu caurumu aizlīmēju...
Tavs uzdevums nav sarežģīts-lai veicas.

sailing      ir momentam universaalaa liime (ne jebkura), un loctide hibriidliime

Agatem  2 1 a vispār varbūt laiks nomainīt mēbeles.....būs kas savādāk, ja ne vīrieti citu vai jaunu, tad vismaz mēbeles citas un lai kāds meistars visu saliek kopā.

sailing      man tieshi taada pat, visus paarliimeeju ar momentu, 50g pudeliite, pirku K-rautaa, maxsaaja ap 12 eiro, 8 meen, turaas kaa jauni, liimeets stikls ar koku, stikls ar metaalu, koks ar metaalu, viss turaas

uusins      Kad man jālīmē stikls savā starpā vai ar kādu citu materiālu, es izmantoju akvāriju silikonu. Savulaik pirku Būvniecības ABC. Starp citu, šādi līmēju arī līdzīgas, Tevis pieminētajām, sekcijas "Imanta" durtiņas :)

Discreta      Es durvīm stiklu līmēju pie koka ar momentu. Turās labi.

hashashiin  1   Īsti nesapratu, kāda tā konstrukcija, un cik "namertvo" vajag salīmēt, tomēr atslēgvārdi - koks un stikls, vispirms saistās ar PVA līmi. Moments, silikons u.c. veido elastīgu savienojumu, kas vairāk derīgs deformējamiem savienojumiem, a ļa gumijai, ādai. Vēl ir iespēja domāt par kādu superlīmi, tikai tur nenormāls daudzums aizies, jo skaidenei, labai saķerei, varētu vajadzēt daudz.

av2      a kas vainas divu komponentu epoksiidu liimeit? ( tikai labi zinaamas firmas, paarbaudiitai ) Zzuust apmeeram 15 minuutees, pilniigi sakalst kaadaas 10 stundaas. Ar to var liimeet pilniigi vissu ko, iznnemot miikstus materiaalus, kaa gumiju, plasmasu miikstu utt.

vilks28      Man muterei arī tādas šausmas ir . Līmēju ar divkomponentu svekiem. Protams ka labi jāsagatavo pirms līmēšanas.

anis      Ir līmēts ar ar silikoniem/akvārija,sanitārajiem,neitrālajiem . Galvenais /ja virsma neliela/ kārtīgi sagatavot/attaukot/ ,un kamēr sažūst,noturēt nekustīgi 1-3 dienas/drošībai.
Silikoni nodrošina dažādo materiālu savienojuma vietas elastību.

aleksandrs59      Ar epoksita svekiem ta ir lime kuru razo ar diviem komponentiem

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu