Kādu grunti izmantot pirms OSB flīzēšanas

Sveix.lieta tāda ir osb grīda ar kādu grunti labāk gruntet pirms flizesanas?

Rego1  3 4 Ar Betonkontakt. Uz citām vēlāk leks nost, no vibrācijas.

janko62  1   Pareizi Rego1.

samils    3 Betonkontakt nekādā gadījumā!!!
Flīžu līme viņu šķīdina un viss nāks nost, pārbaudīts praksē :(
Hirdoizolāciju vairākās kārtās un pašu elastīgāko līmi izmanto.

vasaras_romaanam    2 Es arī ieteiktu hidroizolāciju + knauf k4 elastīgo flīžu līmi.

Hmmmm    3 Ja grīdas līmenis nav būtisks un vari to pacelt par 12,5 mm, vienkāršāk būs Tev grīdas regipsi pieskrūvēt un flīzēt, bez satraukuma, ka flīzes var atlekt nost!

uusins  1 3 Uz OSB parasti lieku kaut ko parketveidīgu. OSB nav viendabīgs. To briedinās jebkurš mitrais klājums. Ja gribas flīzēt, tad pamatam izmanto mitrumizturīgo saplāksni - tas izturīgs pret mitrumu un stingrāks, nav tik elastīgs kā OSB. Bet uz saplākšņa, tik un tā, liek grīdas reģipsi un tad flīzē.

vasaras_romaanam      Priekš tam jau arī hidroizolācija, lai nebriedinātu.

Jaukinejaukais  1   Zem flīzēm jābūt stabilai grīdai. OSB parasti tiek klāts uz sijām, tātad ir iespējama deformācija. Ja viss ir izdarīts un nav iespējama normāla pamatne, no prakses:
Ar 6mmķemmi flīžu līmē iestrādā pieskavotu armēšanas sietu. Flīzēm ar elastīgu līmi, šuvo ar akrilu. Šuves atjaunojamas ik pēc pāris gadiem.

008    2 Pirms flīžēšanas uzliktu grīdas reģipsi! ;)

slieksnis      es jau būtu uzmetis kādu slāni vai divus ar grīdas reģipsi un tad ar parasto tīfeni nogrunt;ē un līmē, OSb tāda nelaime - nav massas, attiecīgi viegli ievibrēt un uzraut amplitūdu, tad viss nāks nost, lūk uzmetat vismaz slāni, labākais 2 slāņus ar grīdas reģipsi - pielīmē ar PVA un pieskrūvē

samils      Ja nav kritiski, ka paceļas par grīdas reģipša biezumu - tas labākais variants.
Var pieskavot sietu un pašizlīdzinošo ieliet apakšā.

Bet nekādā gadījumā betonkontakt!!! Uz šo grābekli es pats uzkāpu, jo zinošie meistari rekomendēja. Izpētot sīkāk, secināju, ka tas galīgi neder uz osb

vasaras_romaanam      Es osb vietā izmantoju 27mm saplāksni. Jā, maksā bet ceru, ka bija to vērts. Pagaidām 2 gadus stāv viss ok.

maikls86      Saplaksnis atdalas starp kartam un ar vis nonak nos,labak grīdas reģibsi,ja naks flīzet uz koka konstrukcijam,var jau apreķinat augstumus pirms liek osb un iekļaur vietu arī reģipsim,tures labāk tomēr!

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu