Izsit korķus

Sveiki, zinošie! :) Man tāda problēmiņa: dzīvoklī pēkšņi sāk "sit korķus" ārā, lai gan lietoju tās pašas ierīces, ko līdz šim. Lielākā sāpe veļas mašīna - līdz izmazgātām drēbēm tā arī neesmu tikusi, korķi tiek izsisti ik pa dažām minūtēm. Periodiski arī tējkanna un mikrene sasniedz tādu pašu rezultātu.
Zinu, ka pati galā netikšu, bet, tā kā gribu sākt ar apsaimniekotāja elektriķi, kurš, izrādās, gatavs strādāt vien darba dienās, varbūt te rodas kāds padoms pagaidu risinājumam.. gribētos vismaz ar tām drēbēm tikt galā, a to nebūs ko rīt vilkt :D.
Paldies jau iepriekš! :)

arnisb  1 1 vienkāršākais ir nedarbināt visu uzskaitīto reizē, un konstatēt no kādas ierīces iestājas atslēgums, atslēgties var arī silstošu vadu savienojumu gadījumā, to gan tā vienkārši neredzēsi, no šāda veida silšanas parasti aizdegas mājas. ja baigi vajag tīras drēbes tad vešmašīnu varētu ieštepselēt citā kontaktā.

derevnja10    2 Tev kaut kur vadi silst,līdz ar to sit ārā korķus. Zinātājs ātri atradīs kurā vietā.Paņem pagarinātāju,iespraud atsevišķi veļas mašīnu un staigā pa kontaktiem. Ja kašķis nav pie skaitītāja,kādā kontaktā vajadzētu darboties. Tik neaizmirsti,tas nav ilglaicīgs pasākums.Elektriķis,jeb zinošs cilvēks vajag meklēt pēc iespējas ātrāk.Nokurināsi visu savu iedzīvi.

jozolsen  1 1 Pārējās elektroierīces atslēdz,varbūt pārslodze šajā fāzē..

derevnja10      Un vēl.Nebūtu slikti ievilkt atsevišķu vadu ar visu drošinātāju,kur slēgt klāt lieljaudīgos elektrības ēdājus.Tici,tā ir drošāk.

Dancewithme  2 1 Pārslodze uz "korķiem". Lieta vienkārša, jāiegādājas un jāieliek jaudīgāki, proti vismaz 16A, jo patreiz tev sadales skapī noteikti stāv standarta versija 10A un tie reizē nespēj visus agregātus pavilkt, rodas pārslodze tīklā un drošinātāji atslēdzas.

Dancewithme    1 Tas uz priekšdienām. Pagaidu variantā vienkārši nedarbini visas ierīces reizē.

Ermons      Pārāk tievi vadi un viskautkas pa daudz saslēgts vienā ķēdē, tāpēc uzkarst korķis un sit ārā...

and28      Pirmkaart nedarbinat visas ierices vienlaicigi.
Tad elektrikim paludz ievilkt jaunu vadu tiesi siem lielajiem elektribas pateretajiem, vismaz velas masinai atsevisku.
Tad parejos vares ari pamisus izmantot.
Bet elektrikim vel uzdevums parbaudit vai visi savienojumi pie ieejas ir kartibaa.
Man vini nomainija skaititaju un pavirsi pielika nulli.
Rezultata gandriz nokupeja maja, labi ja pats pamaniju un noversu.
Ceru ka ta citiem nenotiks.
Lai izdodas!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu