Akmeņu plēšamais, skaldāmais - "cirvis", veseris...

Gribu dabut, nopirkt AKMEŅU plešamo, skaldāmo- cirvi, veseri, āmuru...pat nezinu, kā pareizāk saukt! :D
...faktiski atrasts jau ir bet baidos, ka nepaņemu parastu muru "dauzāmo"....jo tas, ir peec izskata, asmeni galigi neass, apaļš-- var jau buut, ka vienkārši savu nokalpojis un jāasina.....bet liekas, tādam akmeņu dauzāmajam vaidzeetu but tomer cietāka rudijuma....
Kāds ko zin vispār..?!

Edg    1 Nenodarbojos ar tādām lietām. Taču no pieredzes, savā laikā kantoris kurā strādāju algoja akmeņu dauzītājus konkrētam projektam. Tad nu atziņas kuras palikušas atmiņa no sarunām ar vīriņiem. Pirmā un galvenā, akmeni ir jāmāk skaldīt, ir jābūt uztrennetai acij lai ieraudzītu pareizās vietas kur sist. Citādi var dauzīt līdz rītam bez rezultata. Ar cirvi vai cirvjveidīgu priekšmetu arī neko neizdarīsi. Viņi neko veikalā gatavu nepirka. Tos āmurus taisīja paši no laba tērauda kuru rūdīja līdz kādām 45-50 vienībam. Metālu spečuki te varētu ko vairak paskaidrot, bet metāls kļūst gana ciets un reizē arī trauslāks nekā parasts tērauds.
lielākiem akmeņiem izmanto plēšanas metodi ar ķīļiem. Tas ir saurbj caurumus un dzen iekšā ķīlus līdz saplīst. Te arī jāzina kur urbt lai labi plīst.
To visu rezumējot es neņemos akmeņus dauzīt pats un ja būtu vajadzība meklētu kādu kas to pieprot.
To vīriņu kontaktus man neprasi, tas bija gadus 15 atpakaļ un ļoti daudz ūdeņu kopš tā laika aiztecējuši.
Pameklē SS.LV varbūt paveicas.

Līdzīgi jautājumi
Akrila un akmens vannas (2 atbildes)Caurums akmens masas izlietnei (4 atbildes)Lieli akmeni cela mala (34 atbildes)Ka iecementet akmeni? (15 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu