Putuplasts grīdā virs cementa

Grauzēju dēļ grasos likt jaunā grīdā siltinājumu virs betona, nevis apakšā, lai tur nedzīvo tie nezvēri. Vai tā var darīt?

marelis1123      kadel lai gan nevaretu likt uz betona gridas apsiltinajumu? vispar brivi to var dariit kad vien prata tas ienakas !

Rinkulis    1 Protams...Ielej betonu līmenī, uzmet puķiku (cieto - grīdām domāto, protams) un tad pa virsu kādu plātņu materiālu.

fokapirmais    1 Visus putuplastus labāk tomēr noslēpt betonā.

euromens    1 Grauzēji dikti labi dzīvo arī putoplastā, tas ir materiāls siltināšanai, nevis žurku ķeršanai.

ruugumpods    1 VAjag paņemt cieto flīžu līni, plastmasas sietu un pa virsu putuplastam uzvilkt kārtu ar flīžu līmē iestrādātu sietu.

3teevadeels    2 Grauzēji noteikti priecāsies, jo šamiem principā vienalga, kur dzīvot - virs vai zem betona... Būs krietni īsāks ceļš līdz ēdamajam un dzeramajam.

Parastais    2 Protams, ka var, taču jāapbēdina-grauzēji labprāt dzīvo putaplastā. Ja galvenā problēma ir cīņa ar grauzējiem, tad nav būtiski vai būs zem vai virs izlīdzinošās betona kārtas.

Emma45      Manā mājā žurkas izgrauza caurumu plastmasas apkures caurulē zem grīdas. Tādēļ lieciet tikai metālu, bet ja siltiniet, tad ar kādu indi. Žurkas grauž visu. Varbūt mazas nagliņas piejauciet javai vai līmei klāt.

ezitis21    1 Tīri teorētiski, ja zem puķika nekas netiks ielikts, tad kondensāts, kas tur krāsies, varētu sākt pūdēt betonu...

malders    1 vajag betonet ar smalki sasist stiklu,tad zurki negrauziis,bet vel ir arii pieslegums pie sienaam,kaa tur-?

PLUSHKIS      Ielej gridu un pa virsu ekstrudeto putuplastu (piemeram Finnfoam)...kadi 2-3 cm.biezumaa lai zurkaam nav vieta kur dzivot

3teevadeels  2   Te daļai ´´spečuku´´ tādi padomi, ka mati slienas stāvus!! Ar vati vajag siltināt, ar vati..

Salviss    1 Cienītie cilvēki pirms sniedziet padomus pavērtējiet to lietderīgumu.
Attiecībā uz grīdas siltināšanu ar putuplastu, tomēr vajadzētu pieturēties klasiskajam variantam un likt putuplastu zem betona. Zem pareizi izbūvētas betona grīdas grauzēji nedzīvo. Bet ja atstāj visādus caurumus grīdas un sienu savienojumu vietās, ēkas pamatos utt., tad protams nav jābrīnās, ka nelūgti viesi labprāt izmantos Jūsu laipnību.

cangals__57  1   labu kaķi vajag ,nebus ne žurku ne peļu vismaz 100 m radiusā ap māju .kurmjiem,varnām ,stārķiem gan nelidz 2015-11-20

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu