Ar ko gruntēt virsmu ?

Vajadzīga konsultācija :
Ir finiera detaļas, kam vietām piedota forma ar ROTBAND, tālāk tas viss špaktelēts ar SHEETROCK. Ar vienu vārdu sakot - viss, kā normālā sienu apdarē :) Tikai vietām ir pliks ūdensizturīgais finieris, vietām - ar sauso apmetumu veidota virsma.
Gala rezultātā tas viss jānokrāso ar poliuretāna divkomponentu krāsu.
Jautājums - kādu grunti izvēlēties ?
Ja būtu tikai ģipša - špakteles virsma, tad ņemtu Tiefgrunti. Bet kā viņa dzīvos uz finiera ? Un kā pie šīs grunts turēsies poliuretāna krāsa ?
Varbūt izvēlēties kādu citu grunti ?
Iepriekš pateicos par sakarīgām atbildēm !

fokapirmais (2013-06-13 10:26)      Palasi uz bundžas nobeiguma krāsai, kāda grunts vēlama, to arī lieto. Grunts būtība ir uzlabot krāsas saķeri ar virsmu, stabilizēt to( pielīmēt palikušas brīvas virsmas daļinas), veidot viendabīgu pamatni. mazliet ir problēma ka dažadi uzsūcošam virsmām prasās dažādas koncentrācijas grunts. Bet var atrast kādu vidējo risinājumu. Jāskatās uz vietas.

fokapirmais (2013-06-13 10:38)      Pagaidu pasākumam nevajag iesprigt. Vari virsmu nosūkt ar putekļu sūcēju, tad gruntēt .

lucia41 (2013-06-13 10:40)      klausi vien foku...saprātīgs padoms.

Deisa (2013-06-13 12:21)      Sorry, ka lienu veču lietās, taču, ja grunts tiek lietota dēļ špaktelētās virsmas, tad primāri jau vajadzētu tieši to tevis minēto Tiefgrunti, a finierim vienkārši nesmērē. Tā nevar?

Apriori (2013-06-13 16:34)      Es provētu ar to pašu krāsu, sataisītu šķidrāku un tā netaupot un labi samazgājot, nopindzelētu.

daris (2013-06-13 20:35)      Ja jau pēc mēneša brucinās nost , tad jau var tos putekļus ar H2O nomazgāt , tad tikai lai riktīgi nožūst ,un krāso tik virsū . Finieri , varbūt tomēr saplāksni (t.s. ūdens izturīgo ) pirms krāsošanas ar smalku smilšpapīru nopucē . Praktiski nekādu izmaksu !Pēc grāmatas jau to miltaino špaktelējumu protams kad ar grunti - der arī lētākā.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu