Kā izdevīgāk remontēt 5-stāvenes kāpņu telpu?

Interesē privatizēto dzīvokļu īpašnieku pieredze savas mājas kāpņutelpas remonta organizēšanā un veikšanā. Vai Rīgas namsaimnieka filiāles to veic arī par apsaimniekošanas maksu? Vai esat veikuši, kaut vai ļoti vienkāršu, cenu aptauju pirms remonta uzsākšanas?

Koala_1111 (2012-06-12 13:17)      Par apsaimniekošanas maksu neviens neko nedara.Visu pašiem jādara,ieskaitot elektriķa pakalpojumus.

Zeltiite (2012-06-12 13:24)      Apsaimniekotājs "Zemgale" veic, uzkrājot no apsaimniekošanas maksas, kas, protams, nav tā mazākā. Meistaru izsaukšana remontdarbiem dzīvoklī par maksu, koplietošanas telpās par apsaimniekošanas maksu.

Lucy (2012-06-12 13:53)      (c)Par apsaimniekošanas maksu neviens neko nedara.Visu pašiem jādara,ieskaitot elektriķa pakalpojumus.
Es saku to pašu,ja ari veiks,tad uh ko uzrēkinās tāmē.Vieglak samest naudu,nolīgt meistaru un lieta darīta,tik es brīnos,tu taču pili taisies pirkt,a te tūda kapņu telpu,netiec galā:)))

fargo (2012-06-12 14:10)      Ja, kosmētiskā remonta veikšana ietilpst apsaimniekošanas maksā un to veikt ir pienākums. Ja tāds netiek veikts, ir jāraksta iesniegums par trepjtelpas stāvokļa novērtējumu un tad par remontu.
Nekādus uzrēķinus nav tiesību veikt ja NAV iedzīvotāju(īpasnieku) vairākuma piekrišanas darbībām, kuras prasa papildus izmaksas. Visu remonta darbu tāmes apsaimniekotājs izniedz pēc iedzīvotāju rakstistka pieprasījuma.

Skaidrite_Leeninna (2012-06-12 14:20)      fargo stāsta, kā vajadzētu būt. Diemžēl, reālā situācija ir tāda kā apraksta Lucy.

fargo (2012-06-12 14:32)      reālā situācija ir tāda, kādu to cilvēki veido. "fargo" var sniegt padomus šajās lietās, balstoties un tiešu un nepastarpinātu pieredzi darīšanās ar apsaimniekotājiem gan iesniegumu rakstīšanā, gan normatīvo aktu izprašanā(diletanta-nejurista-praktiķa līmenī protams). ir panākti gan remonti, gan apgaismes situācijas kardināla mainīšana, gan psihopātiski dārgu apkures katlu izmaksu anulēšana, kas uzkrauta iedzīvotājiem ar tiem nemaz nekonsultējoties, gan netaisnīgu uzrēķinu atcelšanā.
know your rights!

Eiropa (2012-06-12 22:18)  2   pagājušajā mēnesī mājas vecākā apstaigā dzīvokļus vai piekrītam kāpņu telpas kosmētiskajam remontam, uzrakstu - NĒ, nepiekrītu, kāpņu telpa tīra un kārtīga, jumtu rauj nost no tiem ziemas rēķiniem, šomēnes atnāk tekošais rēķins + 15 LVL kosmētiskajam, nav vēl zināms, vai tikai šo mēnesi vai visu vasaru!
un tā katru gadu, tad jumtam, tad jumtiņam, šuvju remontam un pagrabam, kāda suņa pēc ielika otrās metāla durvis un tikai pluso klāt, besī ārā;(

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu