Kā noplēst tapetes ?

Lūdzu pastāstiet vienkāršāko un ātrāko variantu kā noplēst vecās tapetes ? Apakšā ir putaplasta kārta .. Vai jānoplēš ar visu ? Vai var saglabāt ? Vai vispār vajag saglabāt veco putaplastu ? Kā ir labāk ?

Lucy    1 saslapini un noplēs

krauklis966    1 Saslapini tā normāli, pārpīpē un plēs nost

typhoo    1 Viss jau no taa, kaa uzliimeets putuplasts, ar kaadu liimi liimetas tapetes un kaadas taas ir. Viena otra liime ir meshoniigi laba un dazhas vinila tapetes pashas par sevi neslapinaas un iet nost tikai tik, cik no nopleestaas vietas samirkst papiira apakshslaanis. Ir speciaali skjidrumi tapeshu nonjemshanai, tie iespejams ka var paliidzeet shajaa procesaa.

babyjag      ja, plēšot nost samitrinātas tapetes, nāks nost ar visu putUplastu, es domāju, ka jāņem nost tas arī un jāliek vietā pa jaunu, rūpīgi izvēloties atbilstošu līmi.

princiitis      saslapini ,pagaidi minutes desmit in nost,bet cik saprotu ,tas ir tapetes ar putplastu,nu siltas tapetes,ja?

fokapirmais      Gribās apgalvot ka siltinātās tapetes ir mēsls, ja nu vienīgi kā skaņas izolācija. Aŗi degot izplata foršo indi. Tāpēc visiem iespējamiem veidiem likvidēt, mehānisski ar špakteli vai lāpstu, vai skrāpi, mitrināšanu var pamēģināt, bet atstāt šo sūdu savā dzīves telpā nevajag.

zxxx      Plēs nost ar visu putuplastu.

krigers    1 Ja vecais sienas noklājums turas perfekti-iesaku neko neplēst,bet līmēt pāri jaunu...

JurisK    1 Piekrītu diviem variantiem - fokapirmais un krigers teiktajam. Atkarīgs no tā, ko gribi sasniegt.

garaamejoshais      liimee jaunaas virsuu vecajaam, jebshu arii panjem un ar pulverizatoru vai otu samitrini kaartiigi

Kapucino      Ko ar tik smalki, kā pulverizators, vai ota. Paņem grīdas birsti un kārtīgi lai slapjš un pēc pauzes nāk nost. Bet te jāskatās, kas ir stingrāk līmēts vai tapetes, vai tas putuplasts, tad tas arī nāks nost.
Bet pa īsto domāju, ka jāpiekrīt fokapirmais. Labāk lai nav štrunti nekādi.Un arī krīgers saka drēbi.

ero_massage      Ir divi varianti... 1) līmēt pēri jaunās tapetes, 2) ja plēs nost, tad plēs ar visu, jo putuplasts un iekštelpa, tās nav savienojamas lietas! 2012-04-18

ero_massage      Kā arī, ja mitrini, tad no sākuma izklāj plēvi, paņem lielāko un biezāko rulli- vēlams fasādes un mitrini... Nobrauc ar rulli pa sienu, pagaidi dažas minūtes un pamēģini,ja nenāk, tad atkārto kamēr nāk... tikai vecais apmetums šādu tapešu ņemšanu nav izturējis ;) 2012-04-18

Deisa      Es ar pie tiem sliecos, kas iesaka pa virsu līmēt vai arī plēst ar visu nost. Atsevišķi tapetes nenoplēsīsi, putuplasts tāpat vietam plīsīs un to mēģināt salīmēt - lieks čakars (ir mēģināts). Taču tiem, kas ir pret putuplastu pie sienām varu likt pretī, ka nav nemaz tik slikti. Atkarīgs no tā, kur, jo pati dzīvoju Staļinkā - vienā istabā plēšot nost tapetes gar ārējo sienu putuplasta nebija, siena bija ar pelējumu zem tapetēm. Kur bija putuplasts - pelējuma nekāda. Tā kā visam savi plusi un savi mīnusi. 2012-11-27

biezpienakeksis      Ja loti labi stav vecas tapetes var atstat , bet piezime ja pavirsu limesi biezas tapetes tad nekada vaina , planas tapetes noteikti ka nevajag limet, sitis cauri !! 2014-08-13

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu