Kaimiņu tarakāni.

Situācija pretīga. Situācijas apraksts : 2 nedēļas atpakaļ dzīvoklī ieraudzīju tarakānu. Tiku no viņa vaļā. Dažas dienas atpakaļ tika pārbīdīta virtuves mēbele , kas atradās stūrī un atklājās skats ar pāris nosprāgušiem tarakāniem kaktā. Pašā stūrī mazmazītiņš caurums, pa kuru kā secināju kukaiņi nāk pie manis no kaimiņiem .
Jautājums : kā aizbiedēt tarakānus? Lūdzu līdzekļu nosaukumus un kāda tipa veikalos vispār ko tādu pārdod?

lykke      ir tādas lamatiņas ar indi (uz pamatnītes apaļš daikts) - viens saēdas un tad aplipina pārējos - apsprāgst. pameklē goglē nosaukumu KOMBAT (kaut kāda saistība bija). zinu ka veikals ir uz Tallinas un Kr.Barona stūra (pameklē tur)

lai gan domāju ka tie prusaki jāiznīdē tur, kur viņi dzīvo - pie kaimiņiem. kā tu to dabūsi gatavu - nezinu

vezis1968      Indeejiet visi kopaa!Savaadaak vini atgrieziisies no ciemosanaas.

piparbecinja      agrāk bija krītiņi speciāli. Arī tie kubiciņi tagad nopērkamie ir diezgan efektīvi. ieguglē, gan atradīsi.
A diez, tarakāni nemutējas, saēdusies modificētos produktus un E vielas?:D

lykke      ou, sorry - acīmredzot ar "pliku" KOMBAT ir par maz ...

te ir kaut kāds links (ātrunā atradu) http://www.pirkumins.lv/index.php?part=7&part2=17&part3=565&part4=4551&lng=lv

ā un te pats veikals: "Combat", veikals, SIA "UK serviss" links ar adresi: http://combat-veikals.infolapa.zl.lv/

bet šīs plastmasas mājiņas, kā jau sacīju - veikalā. varbūt ir visos saimniecības veikalos. taču taz tās tallinas un barona - tur specializējušies

es pat tev ieteiktu uz to veikalu aiziet (baigi reklāmu šiem tagad taisu) - profesionāļi

Vishnu      noinde kaiminus !

piparbecinja      art_deco, ko Tu neteiksi... kas to būtu domājis:D

zvirbulis6      Nopērc Doxloks želeju un nebūs vairs nekādu problēmu ne tev,ne kaimiņiem. Nopērkama saimniecības veikalos.

inito4ka      http://musas.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=117&Itemid=198

Marija_Anna      Combat roach killing gel ( vai kaut kā līdzīgi), želeja , sasmērē pa visiem stūrim, aizskapīšiem, radiatoriem u.t.t , un tie mošķi kaut kur aiziet/nobeidzas. Redzēju kiosku vienā no dzelzceļa stacijas tuneļiem , tirgus pusē. Gadus padsmit atpakaļ palīdzēja 100% un vairs nav redzēti. Bet vēl derētu izpētīt , kur šie dzīvojas , īpaši tādiem patīk aizskapīši , plītis, aizflīzes....

Skaidrite_Leeninna      Centrāltirgū ir kiosks/veikals, kur tirgo dažādas saimniecības preces, tur ir arī visāda veida indes gan kukaiņiem, gan grauzējiem.

babyjag      neaizmirsti ari aizbazt to caurumu, pa kurieni vini tiek Tava teritorijaa.

Satan      Vishnu (2011-10-05 19:00) viedoklis
noinde kaiminus !
================
Vai arī uzrauj gaisā visu dzīvojamo ēku:P

Vucis      Iznīdēt var, bet šad tad pa kādam var atgriezties.

Vēl ir nerakstīts likums, ka tad, kad esi ieraudzījusi 1 tarakānu, ir vēl vairāki simti, par kuru esamību savā mājā tu nemaz nenojaut.

Īsāk tā. Tarakāniem ļoti patīk siltas, mitras vietas. Visideālāk ledusskapja motorā, ap cepeškrāsni, zem izlietnes. Tās ir vietas, kam nepieciešama vislielākā uzmanība. Otrs: meklē, vai kautkur netek kāda caurule. Viss ir jāsalabo, lai nekur nebūtu nekāda mitruma. Katru vakaru$ izlietne ir rūpīgi jāizmazgā un JĀIZSLAUKA SAUSA! Nekur nevienu pili ūdens.

Par indēm. Tās tarakānu mājas ir priekš kaķiem. Tāpat arī lipīgās lentes - tarakāni ņirgs par tevi.
1. želeja Combat - liela šprice, nopērkama Depo un līdzīgos veikalos. Vislabāk, ja ir gali veterinārajā dienestā, viņi iedos profesionālo želeju, kas ir spēcīgāka par veikalā nopērkamo. Es tādu kādreiz no vienas viesnīcas darbiniekiem dabūju. Izsmērē pa stūriem.

2. Krītiņi Mašeņka /nez, kas to nosaukumu tādu izdomājis/. Zīmē visur. Vēlāk varēsi notīrīt, bet tarakāns no viņa sprāgst. Ļoti labs indikators, lai pārbaudītu - ir vai nav tarakāni dzīvoklī. Nopērkami vet.aptiekās.

3. Ir izsmidzināms līdzeklis Bros. Arī vīrusu tipa inde, tāpat kā Combat. Nelāgi smird, bet es sliecos domāt, ka ir jēga. Nopērkams saimniecības preču veikalos. K-rautā, piemēram.

4. Grīdas mazgājamais līdzeklis tarakānu atbaidīšanai Sano cockroach repellent, 2 litri. Smuki smaržo. Iespējams, ir kāda jēga. Nopērkams šur tur, kur pārdodas Sano saimniecības līdzekļi.

5. Rudeņos lasu kastaņus un izmētāju pa atvilknēm, plauktiņiem, uz skapjiem.

6. It kā lauru lapas atbaida. Līdzēs profilaksei.

Man viņi ļoti, ļoti nepatīk (saudzīgi izsakoties), bet kaimiņi kultivē. Kontakta nav, tapēc sēžu gatavībā ar munīcijas krājumiem.

Vucis    1 Aizmirsu piebilst:
NEKĀDU NETĪRO TRAUKU (domāju, tas jau tāpat skaidrs)
NEKĀDA ĒDIENA, visu ledusskapī vai slēgtos traukos
NEKĀDU ATKRITUMU, vakarā labāk atkritumu maisu iznest
NEKĀDU TRAUKU ŽĀVĒTĀJU, kur var satecēt ūdens!
Bet pats svarīgākais - NEKĀDA ŪDENS!

Neradījumi ir baisi dzīvelīgi - neiedomājami ilgi var iztikt bez ēdiena, bet nespēj bez ūdens! Ja indēšanas laikā ir pieeja ūdenim, viss pasākums kaķim zem astes!

Egils22      Savulaik radiem bija tādi pat problēma, nopirku kombat to, kas želejveida, izsmērēja +- tur, kur viņiem varētu būt vislielākā interese staigāt un nedēļas-divu laikā toreiz problēma pazuda uz pagaidām neatgriešanos...

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu