Pods ar slīpo izeju.

Mājas tualetē izvads ir grīdā 15 cm no sienas. Līdz šim podam ar slīpo izvadu bija čuguna pagarinājums (30 gadus), kurš tagad sabirza druskās. Varētu mainīt arī veco podu un bāciņu, ja varētu dabūt lēti tādu, kas ir derīgs šādā situācijā. Slīpā izeja ar trubu, kā iepriekš? Kur dabūt trubu? Vai var būt lēts pods ar vertikālo izeju tik tuvu pie sienas?

lirica    2 Jēziņ, ieej santehnikas bodē ,tur visādus pričendāļus pārdod. kādā pozā gribēsi,tādā pieliksi.
Atceros ,kā es nomocījos ,lai tiktu pie sava, tumši zilā poda. Tad tādu trubu nebij, tad citu. Meistars ieteica pirkt klasiski balto, uz ko es jau parakstījos, atvedu mājās. Bet tad citā bodē ieraudzīju tieši tādu trubu, kādu man vajadzēja. Stiepu balto podu atpakaļ uz bodi un pirku savu zilo. Tagad pārlaimīgi varu sēdēt stundām un kaifot.

garaamejoshais      trubu? Tach jebkuraa buuvmatereaalu bodee

aluxx      ja izvads grīdā tad var pielikt jebkuru podu, tas ir tikai optisks māns, ka podiem ar grīdas izvadu vajag vairāk vietas.
pēc izmēriem viņi visi vienādi.

irgo    2 Tagad jau ir tādas gofrētas caurules podiem kad podu vari likt kur vēlies...

Luusila      Ja nepatīk gofra, tad paņem jauno podu ar horizontālo izvadu un liec klāt ar to balto cauruli 87grādu leņķī, būs pēc attālumiem kā radīts. Paņem vēl gumijas pāreju uz čugunu. Pods ar horizontālo izeju varētu šinī situācijā būt par tuvu pie sienas- jāskatās, kā tur iepasē iekšā skalojamā kaste.

Luusila  1   tfu, ar vertikālo izeju būs tas neriktīgais, mēle pie vakara mežģās.

Egils22      kanalizācijas cauruma esamība grīdā ir vislabākāis podam, kas var būt, jo var pielikt jebkura veida podu. tikai jānopērk attiecīgs tualetes poda pieslēguma kabals, kuri ir gan taisni- vertikālajai poda izejai gan 45 un 90 grādi. pieslēgties čuguna caurulei ir elementāri, tik jānopērk gumija, kas parasti turpat blakus plauktā ir, vairāk mani intereē vai ir pilnībā dabūta ārā vecā čuguna caurule.

pidulis      lirica - un ilgi Tu sēdi??? 2012-07-04

itu      labs veikals nespeciālistam ir simba, tur pārdevēji saprot, ko runā. meistariem zināmi savi iecienītie veikali 2012-07-04

kwazimorda      Lielākajai daļai podu ar vertikālo pieslēgumu ir vajadzīgs 15 cm līdz sienai.Ja mazliet pietrūkst, lieto gumiju-ekscentru, ar kuru var iegūt līdz 4 cm vajadzīgajā virzienā. 2012-07-07

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu