Kā noņemt mazgājamās tapetes?

Varbūt te ir kāds speciālists, kurš varētu pateikt kā vieglāk noņemt mazgājamās tapetes? Ar skrāpēšanu tas process varētu ievilkties uz mēnesi, bet ar mitrināšanas metodi nesanāk.Tapetēm ir 4 slāņi-līmplēve, polsterēta kārtiņa, tad vēl viena plēve un tad papīrs, kurš turas pie sienas.

zveerkaavis  1 2 Darbiņš saucas - klusās šausmas.Neko citu nepadarīsi . Ar špakteļlāpstu kasi nost virskārtu.Tad ar emulsijas rulli slapini.,tad atkal kasi un slapini kāmēr jumts aizbrauc. Mēģini sabojāt tapeti pēc iespējas vairāk lai ūdens tiek pie apakškārtas - papīra.Tad varēsi dabūt špakteļlāpstu apakšā zem tapetes .plīsīs lielākiem gabaliem.Arī to pēdējo kārtu - papīru slapini vairākas reizes pirms kasi nost.Neko labāku ieteikt nevaru.

Bekka      Pirms šitās "šausmas " līmēt vajadzēja padomāt,ka nebūs uz visu atlikušo mūžu!:) Jūtu līdzi, pirms mēneša draudzenei bija līdzīga problēma, tad darīja tā, ar asu nazi iegrieza tās tapetes, tad pa griezuma vietām slapināja un tad pēc kāda laika kasīja nost, ilgi un mokoši un pēc tam sienas pamatīgi špaktelēt un slīpēt nācās. Lai veicas!:)

brends18      Iznomaat flexi, kuram mainaaami apgriezienu aatrumi, uzlikt abraziivo uzgali, taalaak mitrinaat u.t.t
ps- ja pareizu uzgali piemekleesi, pat sienu nesabojaasi. :D

garaamejoshais      juutu liidzi...

Egils22    2 1. paskaties vai kāda no virskārtām nenāk brīvi nost. ir tādas tapetes, kurām pie nostņemšanas tas ir paredzēts un paliek uz sienas tikai papīra kārta.
2. ja nenkādas kārtas nenāk nost, tad var celtniecības veikalos nopirkt "ezi" tāds rullītis ar daudzām adatām ar to tad nobraukā pa visu virsmu lai sataisītu daudzus mazus caurumiņus caur visiem slāņiem.
3. nopērc kādu tapešu noņēmēja šķidrumu, maksā ap 2 LS, pietiks visam dzīvoklim, jo šķaidāms ar ūdeni.
4. apsmērē sacaurumotās tapetes ar to šķidrumu un pagaidi kādas 15 minūtes, lai iesūcas.
5. bez asām kustībām lēnām ples nost. ja iepriekšējie soļi veikti pareizi, vajadzētu nākt nost pa veselām slejām.
ja tapetes jau ir sačakarētas un palikuši daudzi sīki laikumiņi pie sienas... hvz... tos pašus tad var arī slapināt ar to noņēmēju un maigi ar platu špakteļlāpstu kasīt nost...

Nikijs    1 Karchers.tikai padoma pa apakshejiem kaiminjiem:)))) 2010-11-18

dikucis  1   Uzklopē karbonādes un pasauc talkā kaimiņu! 2010-11-21

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu